Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acık hava fıltresi yorumlarınız..

bence 2 sininde sesini duymalısın önce.boşu boşuna paranı sokağa atmamış olursun

İstersen bende sadece simota kutu içi filtre var sana verebilirim...

nedense İskender'e yaptırcaksın gibi aklımda kalmış benim..

doukan aklımdaydın ama acık hava fıltresı uygulamak ıstıyorum...
ara borular yok sende sanırım degılmı...

benim sırada egzost var İskender'e sonrasında bişi kalmicak zaten..
yani umarım.. :D

Bence cupra gibi bir araca kit alınmalı,

18hp gibi bir değer vermişler, tabii abartıdır ama turbo ve güçlü araçlardan CAI ile güzel güçler alınabiliyor. Birlas'ın sitesinde ellerinde olduğuda yazıyor ama fiyat yok.

http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=69-9503TFK

mesela,

69-9503TFK.jpg

Beyler cupralarin kutu ici filtresi bizimkiler gibi koni seklinde degil. Panel filtre ve K&N kutu ici var cupra icin ama esas cai kiti var cupra icin kesinlikle en iyisi cupra icin...

Beyler cupralarin kutu ici filtresi bizimkiler gibi koni seklinde degil. Panel filtre ve K&N kutu ici var cupra icin ama esas cai kiti var cupra icin kesinlikle en iyisi cupra icin...

maf sensoru yok mu bu aracların benım bılgıdım var nasıl ıyı olucak o zaman yaglı fıltre?

bu arada cok bır degısım ıstıyorsan paraya kıyarım dıyorsan pıpercross vıper modelını dusun sahsen cok uzuluyorum zamanında alıcaktım vazgecmıstım ama baya yararlı nedenı malzeme ve yapısından kaynaklanıyo eger anadolu tarafına gecersen haberımız olsun burda olanaklar bol ....

Geri
Üst Alt