Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ABF için ITB ve Dereceli Egzantrik

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Çevresinde eşinde dostunda vs. daha önce böyle bir uygulama yapan varsa yapanla görüşmek isterim. Sormam gereken bazı sorular var. Malum. ABF ile ilgilenen pek insan yok ülkemizde.
Yüksek sıkıştırma piston takan varsa o da olur :)

Bu konuyu kanımca sadece ıkımız konusabılırız moruk:D Eskı topraklar kalmadı artık sorulara cevaplar ıcnı SeatCupra.net:)

Orda konuyu açtım zaten moruk. Adamların fiyatlandırma sistemine alışamadım :D ITB 580 dereceliler 500 pound civarı, ama arabaya bunları ne kadara takarım diyorum 3500 pound diyolar. Komple egzoz 1000 pound enjektörler felanda felan doldurmuşlar listeyi. Ama tabi bide standalone lazım olcak. Bakalım bu aralar kaşınıyo gibiyim biraz :) K20 projesi de favorim ancak :D

ayberk aynı konuyla ilgili bende bir şeyler düşünmü hatta sorular sormuştum dereceli egzantrik ile ilgili..hatta nette bayağı bi gezdim senin de gezmiş olacağını düşünüyorum..dereceli egzantrikleri buldum o zaman 1000 lira gibiysi üstü de olabilir..ama olay onununla bitmediğini görünce..motor aç pistonlar falan aklımda kalan bunlar..bi de baktım..4-5 bin liraları buluyor..araştırmalarımı kestim..ama burda takibe devam..gezeken gözüme bir şey çarparsa..da buraya taşırım..

Orda konuyu açtım zaten moruk. Adamların fiyatlandırma sistemine alışamadım :D ITB 580 dereceliler 500 pound civarı, ama arabaya bunları ne kadara takarım diyorum 3500 pound diyolar. Komple egzoz 1000 pound enjektörler felanda felan doldurmuşlar listeyi. Ama tabi bide standalone lazım olcak. Bakalım bu aralar kaşınıyo gibiyim biraz :) K20 projesi de favorim ancak :D

K20 projesıne para yatırmak daha mantıklı tek olursun seat&honda tek sıkıntı senın arac ıcın K20 motoru uyduracagın bır kıtın yok

burda cahil de var:)yapmayın gözünüzü seveyim..K20 nedir..

konuya tam fransiz kaldim..
o ne abi, neyin pesindesiniz..

Rıza ayberk dıyokı K20 mı swaplım Cupraya Vw alemını karsıma alım :D Ben dıyorumkı efendı ol benı kızdırma adam gıbı İTb li Egzantırıklı b projeye gırıs 220-230bg sınırları var zaten daha mantıklı olur dıyorum :)
Ayberk Schrick den bak egzantırıklerı hatırlarsan b konu vardı adam sadece 278 derece emme takmıs egsozu sabıt bırakmıstı ve bu sekılde daha verımlı kullandıgını soylemıstı aslında deneme yanılma yontemı ıle o da yapılabılır sonrasında olmadı egsoz tarafını da alabılırsın.Ms konusunda umıte basvur zaten yerını bılyosun kanımca o ıse b gonullu olur proje olarak guzel olcak cunku,ayrıca beyın olarak Turbo Abf projelerınde Aem flan da kullananlar var onu da dusunebılırsın

Geri
Üst Alt