Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ABF için ITB ve Dereceli Egzantrik

şimdi atmosferik arabaya turbo takılabiliyor mu..?? ee ben turbo seviyorum..nasıl takılır..bunu daha önce sormuştum ama cevabı unuttum aklımda kalan takma idi..:D

şimdi atmosferik arabaya turbo takılabiliyor mu..?? ee ben turbo seviyorum..nasıl takılır..bunu daha önce sormuştum ama cevabı unuttum aklımda kalan takma idi..:D

Takılır Abi. Soft turbo diye bi olay var. Pistondu enjektördü değiştirmene gerek kalmayan bi yöntem. Aynı Passat 1.8, 1.8T'lerde olan gibi. 125'den 150hp'ye yükseltilmiş soft bi Turbo. Düşük basınçlı. 1.6 16V VW Bora'ya daha önce bir arkadaşım uygulamıştı. 130hp civarı güç almıştı. 500TL - 600TL'ye falan maletmişti.

Moruk yıne aynı konuya gelcez:)olm ısın en basında arabanın yazılımsız yurumesı sacma sapan Af oranı ıle gıtmesıne neden olcak kı yazılım yapabılmen ıcınde beyın takman lazım cunku kendı beynı ıcınde basınc harıtası yok.
Abf den devam edelım 1.6 ya turbo konularını ısteyen aratsın forumda okusun beyler devam ...:)

Moruk beyin alıcaz onsuz olmuyomuş zaten. O da işin içine ITB girdiği için. Badger 5'in hazır kitleri var araba için. İçinde bütün sensörleri mensörleri herşeyiyle yolluyolar sök tak ABF için kit. Fiyat, gümrük meselesini de çözersem tamam. Almanya'da arkadaşım var o gelirken bavulunda getittiricem ona olmadı.

Paranı hazırla 1 ay sonra almanyaya gıtme durumum var hemde arabayla :)

Bahsettıgın kıt su olsa gerek Vortexte buldum
817kfhy.jpg

7yp3c0m.jpg

6kje8sn.jpg

8g9hpon.jpg

6t0buzb.jpg

Ağzından bal damlıyo Can :D Çok iyi olur ben bi an önce para durumunu ayarlayım!

Geri
Üst Alt