Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A3 hakkında detaylı bilgiye ihtiyacımız var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben de arabayı almadan önce 2007model 15binde full+full sline a3 alıcaktım. 35bin€ istediler. ben de onun yerine 2 tane leon alrım dedım:) gerçi hala içimdedir ....:)

bende 2008 yazında 1.6 s line almaya gıtmıstım ama cuprayla aynı fıyatta oldugu ıcın vazgectım...

ama su anda a3 ler baya bı dustu..

bende 2008 yazında 1.6 s line almaya gıtmıstım ama cuprayla aynı fıyatta oldugu ıcın vazgectım...

ama su anda a3 ler baya bı dustu..

ılk baslarda tutulan fıyatları yuksek olan araclar ıkıncı elde dusuyo bence gercı her arabanın ıkıncı elı olu artık .....

audi a3 modellerde genelde aracın döş kısmı soyuluyormuş sıfır alan bi arkadaş bu konuda problem yaşadı vede yaptıramadı garanti kabul etmedi satacak yer arıyodu.

Araç galeriden satışa çıkarıldığı için fiyat olarak iyi bir kar yapacağı rakamı yazmış tabi adam,haliyle galeri adı üstünde..:)sahibinden satılık bulursan daha ucuza getirirsin...

kesınlıkle zaten ılla bu arac dıye bı dıretmemız yok ama hanı dolu bı arac 2006 model vs....arastırmalar devam edıcek elbette ogrenmek ıstedıgımız a3 hakkında kı genel yargılardır ....

alacaksanız bence dolu bir araç alın. A3 gerçekten çok güzel bir araba, ama mesela piyasada bir çok A3 var, sırf a3 olsun diye alındığı belli olan, milyarlar verilip jant kapağıyla dolaşan. zaten anladığım kadarıyla siz de dolu bir araba istiyorsunuz.

eğer bulabilirseniz koyu renk araca, içi bej rengi koltuk olan bir a3 alın, gerçekten şahane oluyor. açık renk iç mekan insanın içini açıyor. ben şahsen arabadan inesim gelmiyor. denk getirebilirseniz güzel olur ama diğer türlü de gayet güzel olacaktır. benim bir tavsiyem de otomatik almamanız yönünde. otomatik büyük bir kolaylık ve a3 ün otomatik şanzımanı kullanım kolaylığı açısından gerçekten iyidir ama arabayı iyice hantallaştırıyor. Fsi otomatik nasıldır bilmiyorum ama 8V' ten çok aşırı farkı olacağını sanmıyorum.

ayrıca yine benim şahsi fikrimdir, siyah almayın. beyaz yada füme alırdım ben alacak olsam.

aklıma geldikçe yazmaya devam ederim... :)

alacaksanız bence dolu bir araç alın. A3 gerçekten çok güzel bir araba, ama mesela piyasada bir çok A3 var, sırf a3 olsun diye alındığı belli olan, milyarlar verilip jant kapağıyla dolaşan. zaten anladığım kadarıyla siz de dolu bir araba istiyorsunuz.

eğer bulabilirseniz koyu renk araca, içi bej rengi koltuk olan bir a3 alın, gerçekten şahane oluyor. açık renk iç mekan insanın içini açıyor. ben şahsen arabadan inesim gelmiyor. denk getirebilirseniz güzel olur ama diğer türlü de gayet güzel olacaktır. benim bir tavsiyem de otomatik almamanız yönünde. otomatik büyük bir kolaylık ve a3 ün otomatik şanzımanı kullanım kolaylığı açısından gerçekten iyidir ama arabayı iyice hantallaştırıyor. Fsi otomatik nasıldır bilmiyorum ama 8V' ten çok aşırı farkı olacağını sanmıyorum.

ayrıca yine benim şahsi fikrimdir, siyah almayın. beyaz yada füme alırdım ben alacak olsam.

aklıma geldikçe yazmaya devam ederim... :)
eywallah Ozan saol....otomatık dusunmuyoruz zaten erkek adama otomatık arabamı kullanır ya:D....tabıkı cok bos bı aracta ıstemıyoruz ama olurda bos bı arac alırsakta kapak jantlarla dolasmayız canım :D..dedıgın gıbı en azında dolu vede gosterıslı bı arac olmasından yanayız yanı;)

audi a3 modellerde genelde aracın döş kısmı soyuluyormuş sıfır alan bi arkadaş bu konuda problem yaşadı vede yaptıramadı garanti kabul etmedi satacak yer arıyodu.

yüksel abı bu döş kısmı dedıgın tam olarak neresı oluyo acaba???

A3 Sınıfında en güzel araç fakat 1.4TSI tabiki daha tatmin edici olur ama fark etmez çok seri olmasada dersen 1.6FSI motor güzel motordur performansına bişey diyemem ama arabanın ffiyatı bana yüksek geldi ama temiz görünüyo bu birazda seçim işi 1.6ların ne kadar yaktığı ne kadar gittiği ortada ama A3 konfor yönünden hepsinden iyi o bir gerçek.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt