Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Aşk Tesadüfleri Sever" kesinlikle gidin diyorum..

bence film çok abartıldığı kadar güzel değil. Biraz zorlama, biraz da saçma bir film olmuş. Cenette de buluşsalar tam Şener Şen' in filmine dönecekti yani iş:). Ben pek beğenmedim.
Ama çekim ve görüntüler bence harikaydı, Ömer Faruk Sorak bu işi iyi yapıyor zaten. Ayrıca yine bana göre filmdeki en iyi oyuncu Altan Erkekli ve en iyi sahneler baba-oğul arasındaki ilişkiyi anlatan duygusal sahnelerdi

istanbuldaki arkadaslar !!! anadolu yakasındakı arkadaslar fılm atasehır trio sinemasında ozel salonda yayınlanıyor esınız sevgılınızle gıdeceksenız mutlaka oraya gıdın ve ordakı ayak puf lu cıft kısılık koltuklarda ızleyın aglamanızı pek kımse gormuyor :):)

iyimiş ;)

bence film çok abartıldığı kadar güzel değil. Biraz zorlama, biraz da saçma bir film olmuş. Cenette de buluşsalar tam Şener Şen' in filmine dönecekti yani iş:). Ben pek beğenmedim.
Ama çekim ve görüntüler bence harikaydı, Ömer Faruk Sorak bu işi iyi yapıyor zaten. Ayrıca yine bana göre filmdeki en iyi oyuncu Altan Erkekli ve en iyi sahneler baba-oğul arasındaki ilişkiyi anlatan duygusal sahnelerdi

+1 tesadüf olurda bu kdarmı olur denilecek cinstendi bence ama oraları es geçersek güzel film ağlamadan çıkan bayan göremedm sinemadn:D

Geri
Üst Alt