Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Aşk Tesadüfleri Sever" kesinlikle gidin diyorum..

filim geçekten çok güzel olabilirmiş.. ama sonunu bağlayamamışlar saçma olmuş.. (bence)

istanbuldaki arkadaslar !!! anadolu yakasındakı arkadaslar fılm atasehır trio sinemasında ozel salonda yayınlanıyor esınız sevgılınızle gıdeceksenız mutlaka oraya gıdın ve ordakı ayak puf lu cıft kısılık koltuklarda ızleyın aglamanızı pek kımse gormuyor :):)

fılme gelınce cok senaryo hatası vardı ızleyen arkadaslar farkettımı hataları ?

Çok tavsiye ettiniz ben de gideyim bir fırsat bulayım da :)

istanbuldaki arkadaslar !!! anadolu yakasındakı arkadaslar fılm atasehır trio sinemasında ozel salonda yayınlanıyor esınız sevgılınızle gıdeceksenız mutlaka oraya gıdın ve ordakı ayak puf lu cıft kısılık koltuklarda ızleyın aglamanızı pek kımse gormuyor :):)

Ben yalnız gidicem sanırım Serkan hayatta gelmez romantik filmlere,onun içinde ayak puf lu çift kişilik bi koltuğa ihtiyacım olmayacak Kıvanç :D
Rahat rahat da ağlarım puhaha

Zaten bizim burda da ayak puf lu çift kişilik koltuk yok,Anadolu yakasında olan ve sevdiği insanla gidecek olanlar gitsinler ama böyle filmler yalnız seyredilmiyor :D:D:D

Geri
Üst Alt