Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Aşk Tesadüfleri Sever" kesinlikle gidin diyorum..

emrah.style

Kayıtlı Üye
kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum. biraz anlayarak izlenildiği taktirde hayatı daha tat alınır kıllan öykülerden :confused::)

ben ki hiç duygusal değilimdir ama sonunda böyle bi göz kızarması yaşadım :)

sorma ya abi sağıma bakıyorum ağlıyo soluma bakıyorum ağlıyo, kafayı filme çevirim dedim hani nasılsa senaryo ağlanıcak ne var ulan derken..... bi garip duyguydu uzun bi aradan sonra nedenini bende anlamadım :)

sorma ya abi sağıma bakıyorum ağlıyo soluma bakıyorum ağlıyo, kafayı filme çevirim dedim hani nasılsa senaryo ağlanıcak ne var ulan derken..... bi garip duyguydu uzun bi aradan sonra nedenini bende anlamadım :)

aynen bende gittiğimde öyleydi ortam :):)

yarın akşam gidiyoruz bizde bakalım nasıl film dedikleri kadar var mı :)

bende diziyi hayatta izlemem fakat filistin çok ilgimi çekecek türden bir senaryoya sahip fragmandan anladığım kadarıyla. ilk fırsatta gitmeyi düşünoyurm.

Geri
Üst Alt