Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aşırı Hız.. :)

zAzA

Kayıtlı Üye
Adamın biri aşırı hızlı gider. Adam trafikte alçaktan uçarak giderken polise yakalanır… Kenara çeker, arabadan iner:
- Buyurun Memur Bey
- Beyefendi aşırı hız yaptığınız için sizi durdurmak zorundayım, ehliyetiniz lütfen?
- Ehliyetim yok, son yaptığım kazada ehliyetime el koydular memur bey.

- Peki aracınızın ruhsatını görebilir miyim?
- Araba benim değil memur bey çaldım ben bu arabayı.
- Anlamadım nasıl yani, siz bu arabayı çaldınız öyle mi?
- Evet memur bey, aa durun bir dakika torpido gözünde ruhsat olacaktı. Silahımı oraya koyarken ruhsat gibi bir şey gördüm galiba…
Polis iyice şaşırır :
- Torpido gözünde silah mı var?
- Evet memur bey, bu arabanın sahibi kadını vurduktan sonra cesedi bagaja koydum, silahı da torpido gözüne koydum…
- Ne bagajda ceset mi var?
- Evet memur bey…
Trafik polisi bunu duyar duymaz amirini arar, arabanın etrafı bir anda polislerle dolar ve adamı sorguya alırlar… Ekipler amiri adamın ehliyetini ister. Adam ehliyetini çıkarır, ehliyet geçerli temiz, hiçbir anormallik yok. Bunun üzerine adamın ruhsatını ister. Adam çıkartır ruhsatı da verir. Ekipler amiri yine bakar ki araba adama ait. Derken adamdan torpido gözünü açmasını ister. Adam açınca ortaya çıkar ki orada da silah falan yok… Ekipler amiri bir de bagaja bakmak ister. Adam bagajı açar. Bagajda ceset falanda yoktur. Bunun üzerine ekipler amiri :
- Çok garip. Sizi durduran memurun anlattığına göre bu arabanın bir kadına ait olduğunu söylemişsiniz. Kadını öldürüp, cesedi bagaja, silahı da torpido gözüne koymuşsunuz…
Adam güler :
- İnanamıyorum… O şimdi benim için “aşırı hızlı gidiyordu” da demiştir.

birde bonus olarak son anda okuduğum bir fıkra paylaşıyım dedim

Kars Fıkrası:

Dağıtıma gidecek askerlerden birine komtan sorar, Nereye gitmek istersin ? İstanbul’lu olan asker hemen cevap vermiş, Sarıyer’e gitmek istiyorum komutanım.Komutan askere bakmış ve gülerek, Valla evladım adında sarı olan bir yere çıktı dağıtımın ama kamışını nereye sığdırırsın bilemem…

böyle bişi olsa olay çıkar yahu.. :D :D :D

OLay cıksa ıyı ben kaza yaptıgım zaman sopalarla ustume yurumuslerdı burdada ole olur herhalde :D:D

Aşırı hız cezasından kurtulursun ama yalan söylemekten atarlar mapusa..:D

Geri
Üst Alt