Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

99 tl ye Ferrarı kullanma heyecanını yasayalım mı

İstanbul Park'ta olsa muhteşem olurdu..
bi tur ya 400m. ya da 800-900m. olucak muhtemelen en fazla Autodrom'da..

rezervasyonunu yaptırabilen oldumu ??

autodrom da ferrari mi?? orasinin pisti ufak degil mi ya? insallah keyif alirsiniz arkadaslar.

arkadaşlar kayıt oldunuzmu ??? benim aklım gidip geliyorda üye olmak için sizler olduysanız bende olabilirim?

arkadaşlar kayıt oldunuzmu ??? benim aklım gidip geliyorda üye olmak için sizler olduysanız bende olabilirim?

abi şehir fırsatına zaten üye olman faydalı çünkü değişik konularda güzel indirimler veriyolar..
F430 için kampanya bitti zaten..99 değil 399 Lira'dan kullanabilirsin şuan..

adamlara bak ya güzel iş 3 dakkalık bir işle toplamda bir ferrari parası çıkarıyolar
hem araç bedavaya geliyor onlara sonra da satılırsa oh oh 2 araç fiyatına :p
alın bir ferro 3 dakkalık kiralayın 1 ayda bedavaya gelsin çocuklar cebinizden para da çıkmaz

abi şehir fırsatına zaten üye olman faydalı çünkü değişik konularda güzel indirimler veriyolar..
F430 için kampanya bitti zaten..99 değil 399 Lira'dan kullanabilirsin şuan..

Yiğitcim 31 Ocak tarihine kadar diyor yanlış mı anladım acaba?

Geri
Üst Alt