Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

8 mbit hıza sahip olanlar download hızınız kaç ?

teşekkür ederim arakdaşlar koydugunuz resimleri gösterdim hala kabullenmedi sinirlendi çıktı dışarı gösterdim bunları diye :D ne yapim sizin avrupa size kazık atıyosa al benim güzel Türkiyemin hızı :D

4 mb kullanıcısyım ama 400 kb ile indiriyorum araya kaynayım dedim ben de :)

Abi photoshopta kaç kb istiyosan yapayım ben :)

tst.jpg

8mbps bağlantiyla ilk defa bu hizi gördüm bugün =)

@Erhan sağol gerçek değerler lazım :)

@Volkan, bu değer çok çok az bizlerde en az 7.000 sende 8mbit olmasına rağmen download hızın 1299 olması çok şaşırtıcı çok az malesef..

@cckoc, abicim teşekkürler normal seviyelerde seninki iyiymiş :)

@Erhan sağol gerçek değerler lazım :)

@Volkan, bu değer çok çok az bizlerde en az 7.000 sende 8mbit olmasına rağmen download hızın 1299 olması çok şaşırtıcı çok az malesef..

@cckoc, abicim teşekkürler normal seviyelerde seninki iyiymiş :)

benimki net4 die bi paket abi..
8mbps ye kadar çikabilio hizi aylık 4 gb kotalı....demekki şu an düşük bi hizdaymşm

Sercan değerlerin normal, telekoma olan uzaklığa bağlı olarak hızda biraz esneme oluyor. Volkan bizimkide öyle ama sende bir gariplik var eminmisin 8mbit internet paketine geçtiğine..

Geri
Üst Alt