Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

76mm DP 76mmDüz Boru Sona 76mmVarex.......

güzel olmuş serhat hayırlı olsun. kazasız belasız tepe tepe kullan kardeşim :eek:key:
yanlız ses nasıl farkediyo vana açık kapalıyken bi video olsa iyi olurdu beee...

açıkken yüksek seviyede ve çok güzel bi ses.. 1.8t de çeşit çeşit egzoz dinledim, varex kadar güzel seslisini duymadım :)
kapalıyken de hemen hemen stock :)

açıkken yüksek seviyede ve çok güzel bi ses.. 1.8t de çeşit çeşit egzoz dinledim, varex kadar güzel seslisini duymadım :)
kapalıyken de hemen hemen stock :)

bende 1.6 102 hp varken en sevdiğim şey egzoz sesiydi :D geçenlerde yine siteden bi arkadaşın bacanegra'sında vardı.
videoyu izlemiştim gerçekten çok güzel ses veriyodu :eek:key: herkez varex diyo zaten...
bu işlemin maliyeti ne acaba?

varex son susturucu 600$...
artı boru maliyetleri...

anladıgım kadarıyla ıyıkı yonlendırmısım senı mustafa ustaya ...:) zaten daha kalıtesız ıs ve malzeme onerısı bana gore degıl masallah gule gule kullan ...

hayırlı olsun. 1.6 102 bg e yaptırmanın bi anlamı yoktur heralde di mi?

Hayırlı olsun abicim , başarılı bir çalışma olmuş gerçekten

Geri
Üst Alt