Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7.Mayıs Cuma Ankara Ön Buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
4 Eyl 2009
Mesajlar
0
arg-fallbackName="CUPRA"/>
Bugün Levent Abi'yle telefonda görüştük. Ankara organizasyonu ile ilgili detayların konuşulmasıyla ilgili Ankara'dan tam katılım bekleniyo. 2 haftadır Cuma buluşmalarında aksamalar oluyo ve hala birşey belli değil.
Levent Abi'nin aklında bi yer var. Ancak İncek tarafında bahçeli, fix menü fiyatı uygun olacak yer (İncek olması şart değil ancak park/bahçe sorunu olmamalı) önerilerinize açık. 7.Mayıs Cuma günü Ankara'dan, yer önerileri ve aldıkları fix menü fiyatlarını konuşabileceğimiz bir Cuma ön organizasyonumuz olacak. Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamamız için büyük organizasyon öncesi Ankara'nın katılımının tam olmasını bekliyoruz. Gelecek olanlar sadece isimlerini yazarsa, ona göre rezarvasyon yaptırabiliriz. Mekan henüz kesin değil. Organizasyonun olması muhtemel yerlerin birinde veya Kanatçı'da yapılabilir.
Konu sadece isim listesi oluşturmak amaçlıdır. Şurada burada buluşalım önerileri için değildir. Lütfen gelecek olanlar isimlerini yazsın. Tam katılım bekliyoruz haydi Ankara..
 
arg-fallbackName="GKN"/>
saat kaçta olucak ?
 
arg-fallbackName="Efe"/>
gene 8de olur büyük ihtimal
 
arg-fallbackName="CUPRA"/>
Akşam 7-8 gibi olur.
 
arg-fallbackName="CUPRA"/>
Bu kadar mı Ankara!
 
arg-fallbackName="06 levent 534"/>
tarafımdan kapatılmıştır. iptal
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt