Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PASİF 7 Şubat Maşukiye Organizasyon Fotoğraf ve Videoları

Lejyoner

Administrator
Katılım
11 Eki 2010
Mesajlar
9,067
Puanları
113
Öncelikle ev sahipliği yaptığı için Gebze ekibine sevgili yöneticilerimiz @memet_one ve @koray Tc ye diger grupların karşılanması konusunda emekleri için @Srkn fr Gebzeden selçuk ve Yüksel kardeşlerimize (unuttugum yada bilmedigim varsa affola),Bursadan @Maviş Muhammet kardeşimizin önderliginde gelen tüm Bursa SCW dostlarına,Eskişehirden kalkıp gelen @Samet Balcik @26_BC_726 Murat kardeşlerimiz eşliginde tüm Eskişehir SCW dostlarına,Anadolu yakasından gelen @kocak.gokay eşliğinde tüm Anadolu SCW lilere,@murateren @ULU önderliğinde organizasyona gelen tüm avrupa SCW dostlarına,prof makinalar ile bize foto destegi veren @Erkki Serhat, @Alperen39 ve @PATRON Serbay kardeşlerimize ve tüm katılım gösteren yada gösteremeyip kalbi bizimle olan tüm SCW dostlarına sonsuz teşekkürlerimizle..

ufak bir tampon tıklaması kazası haricinde güzel kaliteli SCW ye yarışır bir organizasyon oldu,artık tüm hazırlıklar Mayısta büyük SCW Türkiye organizasyonuna..

Varol SCW..
 
Üst Alt