Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6L Ibiza Teknik Özellikleri

Peki ben birşey soracağım ayberk
1.4 100 hp lik modeli nası 100 hp olabiliyor. Benim arabam 1.6 ve 105 hp ??

tamamen satıs polıtıkası umut,kı yenı kasada zaten 1.4 100 luk motor da yok onun yerıne senın arabandakı 1.6 105 lık motor var,kı bu motorun da aslında onculu mk1 leondakı 1.6 16V lık motor.eskı kada 1.4 100 luk ten sonrası zaten 1.9 tdı ve 1.8 t idi suandada 1.6 dan sonrası avrupada 2.0 tdı ve 1.4 tsi . ısterlerse 1.6 dan da daha fazla bg cıkarırlar ama hepsı model ıcerısınde donemıne gore motor secenegı koymak ıcın.

ESP signolarda standart mı? Herhangibir ESP yazısı göremedim panelde yokmu acep :D

Şu esp olayina bende kafayi taktim 2004 signom var en dolusu aracin herseyi on numara.ama anahtari ceviriyorum kilometre devir saatlerinin ortasindaki siyah ekran ilk cevirmede bir kac ozellik isigi yaniyo sonra motor calisinca sonuyo.Ben o ekranda yakit miktarini km veya arac kapilarini gormek istiyorum acaba bu serviste cihazla acilirmi gizli ozelliklerinde kapali olabilirmi mesela emniyet kemeri tak uyarisi gibi.Arabanin camlari acik stop ettikten sonra kumandadan kapilari kilitleyince camlar kapanmiyor boyle bir ozelligi var diye duymustum.
Uzuncana yazdim umarim kizmazsiniz.

Seat ibiza 2004 1.4 lt 101 Hp Signo

Şu esp olayina bende kafayi taktim 2004 signom var en dolusu aracin herseyi on numara.ama anahtari ceviriyorum kilometre devir saatlerinin ortasindaki siyah ekran ilk cevirmede bir kac ozellik isigi yaniyo sonra motor calisinca sonuyo.Ben o ekranda yakit miktarini km veya arac kapilarini gormek istiyorum acaba bu serviste cihazla acilirmi gizli ozelliklerinde kapali olabilirmi mesela emniyet kemeri tak uyarisi gibi.Arabanin camlari acik stop ettikten sonra kumandadan kapilari kilitleyince camlar kapanmiyor boyle bir ozelligi var diye duymustum.

Konuyu hoplatıyorum ama yazdıklarına çözüm buldun mu merak ettim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bende bunu merak ediyorum cevap bulamadım.bunlardan başka ışık var mi.kapı abs vs

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt