Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6J ibiza için leaving coming home fonksiyonu

Maalesef auto mod yok autoya çevirmek istemistim sanirim ugrastiracak. Yardımlarınız için teşekkür ederim :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Kardeşim yapacagin emege fazlasiyla degecek bir ozellik. Oyle bir dusuncen varsa maddi olarakta sorun yoksa kesinlikle ertelenecek birsey degil :) ben cok sukur o gunden bu yana dugmeye dokunmadim desem yeridir. Cok buyuk bir rahatlik...

Ayrica işe planli girişirsen dugmede yapacagin tadilatla birlikte maksimum 2-3 saatini alir. En güzel yanı da orijinal ekipmanda kesme bicme yapmiyorsun. Yani istedigin an orijinale donebilirsin...

Uzun aradan sonra hortlatiyorum kusura bakmayın. Bu modülü 2010 leon style için uygulamak istiyorum. Sökme biçme vs olmadan soket sokete uygun olur mu ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Merhaba, daha önce 2011 leon için uygulama yaptık, soket tipi ve fotoğrafları paylaşıyorum, bu arada kısa farlar yanmadı sadece parklar yanmıştı bilginiz olsun, soket tipleri farklılık gösterebilir, anahtar sipariş geçmeden önce mutlaka aracınızın soket tipine bakın, pin sayısıa göre sipariş geçin.

ad5e5ce358cc742f96dc5a628cc208c0.jpg
1b31ab5654c2a21d93344d00ea30ff86.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, daha önce 2011 leon için uygulama yaptık, soket tipi ve fotoğrafları paylaşıyorum, bu arada kısa farlar yanmadı sadece parklar yanmıştı bilginiz olsun, soket tipleri farklılık gösterebilir, anahtar sipariş geçmeden önce mutlaka aracınızın soket tipine bakın, pin sayısıa göre sipariş geçin.

ad5e5ce358cc742f96dc5a628cc208c0.jpg
1b31ab5654c2a21d93344d00ea30ff86.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ustad bizim aracta karsilama ve ugurlama isiklari olarak sadece parklari yakiyor. Vw gruplarjndan bazilarinda ise sadece sisleri yakiyormus. Bence bizdeki daha iyi ve yeterli. Otomatik ozelligini anlatmaya gerek yok harika cok stabil çalışıyor :)

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Geri
Üst Alt