Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6J ibiza için leaving coming home fonksiyonu

Cok tesekkur ederim cevap icin. Bende o sekilde tahmin etmistim parklarin yanmasi bile yeterliydi benim icin. Ama sisler de yansa fena olmazdi hani :D
Auto konumdayken sis için anahtarı çekme oluyorsa yanar:) veya kodlama ile aktif edilebilir...

Galiba auto acikken sisler cekilebiliyordu muhtemelen bu hafta araci goremem arkadasin kapali garajda haftaya denerim insallah :) bu arada kafama takildi auto acikken sis cekiliyorsa farlarla birlikte sislerde yanar mantiken oyle degil mi?

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Galiba auto acikken sisler cekilebiliyordu muhtemelen bu hafta araci goremem arkadasin kapali garajda haftaya denerim insallah :) bu arada kafama takildi auto acikken sis cekiliyorsa farlarla birlikte sislerde yanar mantiken oyle degil mi?
Sanmıyorum farlar ilk başta yanmadıysa yine yanmaz.. autodayken sisler çekilirse park+sis yanar yine güzel olur birde Amerikan Park eklersiniz daha şekil görünür:)

böyle bir video var doğru mu bilmiyorum ama :) belki işe yarar 2013 ibiza aracıma bir türlü yapamadım su ozelliği..
şimdide cinden ürün sipariş vermeye cekiniyorum

böyle bir video var doğru mu bilmiyorum ama :) belki işe yarar 2013 ibiza aracıma bir türlü yapamadım su ozelliği..
şimdide cinden ürün sipariş vermeye cekiniyorum

Bu modul genis olan modul ustad. İki tip modul var gordugum kadariyla. Bendeki modul bundan farkli dar tipli ve bu kadar detay ayar yok galiba cunku icinden kitapcik cikmadi :D

Siparis konusunda bende korona bizde cikti cikacak derken siparis gecmistim. Yuzeylerde yasama sureci dusuk diyorlar ama bende aldigimda tedirgin olmadim degil..

En yakin zamanda bendeki modulu deneyip sis/kisalar durumunu netlestirecegim insallah.

Rica ederim arkadaşım ben 2014 ibiza reference'a uyguladım... Kısa farlar ve parkları çalıştırdı... Daha sonra arkadaşımın 2011 leon style'ı için aldık uyguladık ama onda sadece parkları çalıştırdı... Başka ayarı yok bildiğim kadarıyla... Araca göre fonksiyon değişiyor sanırım...
Uzun aradan sonra hortlatiyorum kusura bakmayın. Bu modülü 2010 leon style için uygulamak istiyorum. Sökme biçme vs olmadan soket sokete uygun olur mu ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Uzun aradan sonra hortlatiyorum kusura bakmayın. Bu modülü 2010 leon style için uygulamak istiyorum. Sökme biçme vs olmadan soket sokete uygun olur mu ?

2010 style pakette otomatik far var mi? Sadece karsilama ugurlama isiklari icin mi alacaksiniz? Senin anahtarla benim anahtar ayni. O yuzden kucuk tadilat gerekiyor. Auto modu varsa tadilatsiz olabilir. Forumda konularimda vardi... Linkini birazdan atayim incelersin ustad ;)

Yukarida soyledigim gibi far anahtarinda auto modu varsa direkt modulu alip takabilirsin diye dusunuyorum. Auto modu yoksa bendeki tadilatin aynisini yapman gerekiyor ustad... Konu asagida

2010 style pakette otomatik far var mi? Sadece karsilama ugurlama isiklari icin mi alacaksiniz? Senin anahtarla benim anahtar ayni. O yuzden kucuk tadilat gerekiyor. Auto modu varsa tadilatsiz olabilir. Forumda konularimda vardi... Linkini birazdan atayim incelersin ustad ;)
Maalesef auto mod yok autoya çevirmek istemistim sanirim ugrastiracak. Yardımlarınız için teşekkür ederim :)

Geri
Üst Alt