Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5F Cupra Difüzör

vlkblc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba

Internette dolasirken orjinal cupralardaki difüzöru farkettim. Bizdeki fr araclar icin sonradan böyle bir eklenti yapma ve bu difüzöru Tr de bulma sansimiz varmi?
Teşekkürler şimdiden.

650e9e79f9a4b303444577f5c71b888c.jpg

3ca4adc425d225468415fc7aa2508e1f.jpg

444dbe550fae98c12d5664f690a94cc7.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu difizör vardı sanırım yada buna benzer fr olarak geçiyordu satış sitesine bakmanı tavsiye ederim

kurye ile elden teslime verildi

vardır..servise danışmakta fayda var derim..bunun için en dürüst servisten fiyat bilgisi alabilirsiniz ...(erzurum erses)

vardır..servise danışmakta fayda var derim..bunun için en dürüst servisten fiyat bilgisi alabilirsiniz ...(erzurum erses)
Yurtici yurdisi aksesuar kataloglarina baktim fakat bulamadim sadece cupra arac uzerinde geliyor sanirim servis yok diyecek ama arayayim yinede :)

Yurtici yurdisi aksesuar kataloglarina baktim fakat bulamadim sadece cupra arac uzerinde geliyor sanirim servis yok diyecek ama arayayim yinede :)

yeni model cupra leonun tamponu üstünde varsa yedek parçası da vardır elbet öle düşünme :) yeni cupra kaza yapınca nerden bulacak arka tamponu :) elbette vardır yeni leon cupra arka tamponu dersiniz parça kodu verir etkadan.ben göremiyorum online olmadığı için yoksa cözcem senin işini.yüksek ihtimal almanya siparişi +tuzlu olur :)

yeni model cupra leonun tamponu üstünde varsa yedek parçası da vardır elbet öle düşünme :) yeni cupra kaza yapınca nerden bulacak arka tamponu :) elbette vardır yeni leon cupra arka tamponu dersiniz parça kodu verir etkadan.ben göremiyorum online olmadığı için yoksa cözcem senin işini.yüksek ihtimal almanya siparişi +tuzlu olur :)
Haklisiniz :) max. 500₺ uzeride fikrimi degistirir soğurum :)

Haklisiniz :) max. 500₺ uzeride fikrimi degistirir soğurum :)

senin parçalardan haberin yok o zaman :) sen 500 liraya bırak cupra tamponu benım cordobamdaki fr tamponu o fiyata alamazsın...servislere gitmediğin anlaşılıyor :) 2500-3500 arası bi fiyat verirler o da astarlı boyasız :)

3. resimdeki difüzörü tuningçilerde bulabilirsin fiber olarak

senin parçalardan haberin yok o zaman :) sen 500 liraya bırak cupra tamponu benım cordobamdaki fr tamponu o fiyata alamazsın...servislere gitmediğin anlaşılıyor :) 2500-3500 arası bi fiyat verirler o da astarlı boyasız :)
0ed761471eb19544b2f53bf09ba27b3b.jpg

Tampon ayni ben sadece difüzöru almaktan bahsediyorum ki o parca bile 1000₺ yakındır. bizim araclardaki tampondada difuzorun yerlesecegi oyuk ayni gibi diger piyasada satilan difuzorlerde bunun kadar yakismiyor orginal olmamdigi sonradan eklendigi belli oluyor. Demem o ki tamponda boyle bir difüzör boşluğu biraktiklarina göre orginal ürün illaki biyerlerde vardir.:)

Konuyu hortlattım kusura bakmayın ama fr tampona orijinal cupra düifözürü takabilen oldu mu?

Geri
Üst Alt