Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5 Şubat C.tesi Mangal Partisi, Bostancı Gider egzoz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yavuzongul

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar;
Gider egzoz mustafa ustanın fikri olan bu mangal partisinde herkesi görmek istiyoruz, o yüzden buradan yazdım umarım yetkililerce bi mahsuru yoktur...
Tanışalım, sohbet edelim, birbirimize sorularımız varsa onları soralım hem de mangalımızı yapalım dedik, güzel olacağını düşünüyoruz...
Akşam saat 8:00 de başlayacak ancak daha önce gelenler olursa da orada olacağız...
Edirne istikametinden gelenler için, Bostancı E-5 köprüsünden köprüyü geçince İçerenköy çıkışından çıktıktan sonra ışıklardan sonraki sağa dönüşten giriyorsunuz (sanayinin ilk girişi değil, arkadan giriş), 2 ya ayrılan, solda hastane sağda otel olan yolun aşağısından sağa dönerek sanayinin içine girince 150 metre ileride sağda zaten görürsünüz... Sorularınızı bana sorabilirsiniz Yavuz: 0537 595 1608

Mustafa ustaya yük olmamak adına biz kendimiz de birşeyler götüreceğiz, (cola v.b.) Sizde düşüncelerinizi haber verirseniz ona göre ayarlama yapalım biz de..
Yer sıkıntısı olacağını sanmıyorum akşam saati sanayi bom boş oluyor zaten...

Ben Yavuz a bağlı olarak gündüzden Mustafa Ustamın yanında olacağım zaten :)

valla bana yakın ama biliyorsunuz ki ben burda olmadığımdan gezecek çok yer var doğal olarak şu an kim gelecek kime gidilecek bilmediğimden..gelirim diyemiyorum ama gelemem de diyemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt