Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

41 YZ 518 Proje ve geliştirme

@KOBE68
Valla ben serviste 4800₺ ye herşey dahil taktırdım iskonto hariç maliyeti Kartal oto da aynı fiyata takıyormuş iskonto yaparmı emin değilim
@tam12den
Fullink sadece telefonu ekrana belirli şekilde aktarıyor hayalet göstergeye bir etkisi bulunmuyor zaten ünite ile hayalet gösterge arasında optik kablo bağlantısı var onsuz olmuyor
@billybacker
Siteden almadım Bulgaristan’a gittim aldım İspanya’dan getirdiler çıkma olarak 499$ verdim
Türkiye’de satılıyor bir hafta önce sordum güncel fiyat enderelektronik te sim kartlı olan model 7500₺ dedi montajı dahil

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@KOBE68
Valla ben serviste 4800₺ ye herşey dahil taktırdım iskonto hariç maliyeti Kartal oto da aynı fiyata takıyormuş iskonto yaparmı emin değilim
@tam12den
Fullink sadece telefonu ekrana belirli şekilde aktarıyor hayalet göstergeye bir etkisi bulunmuyor zaten ünite ile hayalet gösterge arasında optik kablo bağlantısı var onsuz olmuyor
@billybacker
Siteden almadım Bulgaristan’a gittim aldım İspanya’dan getirdiler çıkma olarak 499$ verdim
Türkiye’de satılıyor bir hafta önce sordum güncel fiyat enderelektronik te sim kartlı olan model 7500₺ dedi montajı dahil

Abi detayli cevap icin tesekkurler vala bende arastiriyorum varmidir. Gene o sekilde. Iletisim kurup alabilcegimiz biyer.? Ben gene 1000euro ya buldum ama. Cok ya :(
Cevap icin saol abi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Abi detayli cevap icin tesekkurler vala bende arastiriyorum varmidir. Gene o sekilde. Iletisim kurup alabilcegimiz biyer.? Ben gene 1000euro ya buldum ama. Cok ya :(
Cevap icin saol abi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Vural elektronik e sor istersen bildiğim kadarıyla bazı işlem yapılıp satılan araçlardan aldıkları oluyormuş belki elinde ikinci el temiz vardır hem daha uyguna gelir hemde adamlar bu işte iyiler

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Vural elektronik e sor istersen bildiğim kadarıyla bazı işlem yapılıp satılan araçlardan aldıkları oluyormuş belki elinde ikinci el temiz vardır hem daha uyguna gelir hemde adamlar bu işte iyiler

kaç modeldi arabanız ? zibuzi indirimi ile %20 indirimli olarak 4100 e taktıranlar var ama 2 yaşını geçmiş olması gerekiyormuş indirimden faydalanmak için

Mehmet abi maşallah aslana... çok başarılı işlere imza atmışsınGüle güle kullan abi

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet abi maşallah aslana... çok başarılı işlere imza atmışsınGüle güle kullan abi

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başladık bakalım sonu ne olacak

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Yapıyorsun bu sporu memo başkan

Bu Bolu etkinliğinden bir kare
DFAB4580-2B54-42E3-9295-B4EBCEBB34A5.jpeg633713DD-17AF-41B5-8673-DC51630B050B.jpeg Kartepe dönüşte yakıt tüketimi F2082116-01F4-4CE5-B94F-BE951FDB9F2B.jpegAteca içini komple söktük

Daha yapılacak çok şey var bu acc şerit takip tabela okuma gibi özellikler de eklendi

Şuan aklımda çok maliyetli bir iş var araştırma aşamasındayım eğer olma şansı olursa çok iyi olacak inşallah

Geri
Üst Alt