Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30/1 FR jant ariyorum orjinal

Onuroduncu

Kayıtlı Üye
Arkadaslar meraba st dizel aracim var 30/1 fr jant ariyorum acaba yardim edebilecek arkadaslar var mi. Replica aramiyorum orjinal olmasi secenekler arasinda. Veya bu jantin yerine bu araclara yakisan jantlarda olabilir

Arkadaslar meraba st dizel aracim var 30/1 fr jant ariyorum acaba yardim edebilecek arkadaslar var mi. Replica aramiyorum orjinal olmasi secenekler arasinda. Veya bu jantin yerine bu araclara yakisan jantlarda olabilir
Orjinal istersen servis ile çıkma arasında fazla fiyat farkları yok tahmini 2500-3000tl arası satılıyor bulunursa eğer yada farklı üretim jantlar olabilir izmir de bbs jant firması var tse güvencesiyle jant yapılıyor

Pusuda bekleyin. Ben öyle yaptım ara sıra malum siteyi ara sıra da üye olduğum diğer forumlari yokladim. 2 hafta önce 1 buçuk aylık takımı 1700 liraya aldım. Sıfır sayılır.

malum siteleri mercek altına alın. bazen düşüyor ya da bayiden alacaksınız.

Pusuda bekleyin. Ben öyle yaptım ara sıra malum siteyi ara sıra da üye olduğum diğer forumlari yokladim. 2 hafta önce 1 buçuk aylık takımı 1700 liraya aldım. Sıfır sayılır.
orijinal mi ? 30/1 jantlar.Yani öyleyse müthiş .bende pusuda bekliyorum 3 bin tl den aşağı hiçbir yerde yok bir kere 2500 gördüm satılmıştı.Tanesi 1200 tl olan jant 1700 tl ye 4 tanesini almak şanstır orijinal ise.

Garanti disi birakma muhabbeti varmis. Bir arkadas fr aracini aldiktan sonra replica jant takmis dgs bozulmus ve bayi jantlari bizden almadiginiz icin arac garanti disi kaliyor demis ve 5500 tl lik bir masraf cikarmis yani su garanti isi gene muallakta kaliyor. Yay koysak araba cok sert sanjiman cok sallanmis bozulmus der bahane cikarir bunlar :)

Geri
Üst Alt