Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.yıl bakımı

aylmz07

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar önümüzdeki ay 2017 model ibizamın 3.yıl bakımı gelecek.Acaba yapılan işlemler nelerdir ve ortalama fiyat ne kadar olur?

2015 ibiza var arkadaşımda 2200 TL çıkardılar ama bayağı agır bakım yapılmış.

Dizel arona da ilk bakım ücretinide ben merak ediyorum

22000 km'de.Bir sıkıntısı yok arabamın.Sadece artı olarak klimayı temizletmek istiyorum.Zam geldi mi acaba servis ücretlerine.

Nisan ayında 3. yıl bakımını yaptırdım (33000 km) Çankaya Doğuş'ta. 920 TL' ydi sanırım. Zubizu indirimi ile tabi yoksa 1000 TL üzerinde fiyat söylediler. Yapılan işlerler ilk iki bakımla aynı. Yağ, su, filtreler değişimi birde kontrol.

Geçtiğimiz günlerde 45.000 bakımını yaptırdım ve zubizu indirimi ile birlikte 920 civarı bir fiyata çıktım yalnız sizin dikkatini çekmek istediğim bazı hususlar var. Aracın bakımı kapsamında far ayarlarının yapılması gerekiyor ve araç içi kameramın görüntülerini izlediğimde daha önceki bakımlarımın aksine bu işlemin yapılmadığını gördüm. Bu anlamda hususa dikkat etmenizi diler, keyifli sürüşler dilerim.

Geçtiğimiz günlerde 45.000 bakımını yaptırdım ve zubizu indirimi ile birlikte 920 civarı bir fiyata çıktım yalnız sizin dikkatini çekmek istediğim bazı hususlar var. Aracın bakımı kapsamında far ayarlarının yapılması gerekiyor ve araç içi kameramın görüntülerini izlediğimde daha önceki bakımlarımın aksine bu işlemin yapılmadığını gördüm. Bu anlamda hususa dikkat etmenizi diler, keyifli sürüşler dilerim.

3. Yıl 45000 bakımımı çorlu seatta 1078+160 küsür tl fren hidrolik yapı olarak yaptırdım.Fiyat farkları nerden geliyor olabilir.bende de zubizu indirimi yapıldı güya

Nisan ayında 3. yıl bakımını yaptırdım (33000 km) Çankaya Doğuş'ta. 920 TL' ydi sanırım. Zubizu indirimi ile tabi yoksa 1000 TL üzerinde fiyat söylediler. Yapılan işlerler ilk iki bakımla aynı. Yağ, su, filtreler değişimi birde

3. Yıl 45000 bakımımı çorlu seatta 1078+160 küsür tl fren hidrolik yapı olarak yaptırdım.Fiyat farkları nerden geliyor olabilir.bende de zubizu indirimi yapıldı güya

Belki farklı yaptıkları vardır. Servis bitiminde yapılan işlemlerin ve ücretlerinin yazılı olduğu kağıt veriyorlar. Benim ücreti 970 tl miş bu arada.

Bugun servise 45 bin bakim ucretini sordum zubizu ile düz 1000 tl dediler, normal bakim yag filtre vs. Mann filtre ve castrol edge yag alip sanayide yaptırma fikri iyice agir basiyor artik ama cok kararsizim.

Bayiye bağlı olduğunu düşünüyorum çünkü filo bakımlarında bize verilen fiyatların çok daha aşağısı verildiğini duymuştum. Parça anlamında da indirim oranları değişiyor olabilir.
Belki farklı yaptıkları vardır. Servis bitiminde yapılan işlemlerin ve ücretlerinin yazılı olduğu kağıt veriyorlar. Benim ücreti 970 tl miş bu arada.
45.000 bakımı paket halinde olduğu için ekstralar hariç standart prosedür izleniyor.

Geri
Üst Alt