Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.Stop Lambasını Led Yapmak..

YCO

Kayıtlı Üye
başlıktan da anlaşılcağı gibi 3. stop lambasını nası led yaparım..
çok mu zor olur yapması. ??

teşekkür ederim..

nasıl olur bilmiyorum ama

yapıldıktan sonra su f1 lambasınıda (strobe mu ne diyolar galiba) yaptır güzel olur frene basınca yanıp sönsün

range rover sport larda orjinaliden var çok güzel gözüküyor..

bence en kolay yapılabilcek parçalardan biri hem o konyadaki arkadaşa sor hemde bebildiğim bi yer var bende ona sorarım çok kolay ve güzel olur kanımca

ozman basıt ya ya 15 20 cm lık ledı alıp dırekoraya baglıcan bı denemek lazım.walla bıraz once aradanın lıpı taktık garajda bıde bunu deneyelım bakalım.

bence cok kolay ıcını actıkdan sonra gerısı kolay serıt ledlerden alıcaksın olcuceksın kac sıra yapıcaksan kesıceksın dırek legımleyıp bagla gıtsın ama kırmızı led al abı beyaz sırıtıor. bende kedı gozlerının ıcıne yaptım guzel olur bence..

oynama bukadar arabayla ben ledleri pek sevemedim yan sanayi ve sonradan yapılanlar çabuk bozuluyor

senı nıye rahatsız ettı sımdı bu 3. stop :D

Geri
Üst Alt