Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 Mart Cumartesi sabahı Basın Ekspres yolunda SCW stickerli sürücülerin terörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sammet53

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Eyl 2011
Mesajlar
110
Puanları
18
Ben stikersız bir SCW üyesiyim fahri olarak trafikte zevkle SCW li araçları gözüm kesiyorr çok memnun oluyorum bırakın oynamayı arkasından takip etmek bile çok hoşuma gidiyo grup olmuş gibi.. durum acillik neticesine ulaşmış hatta konuya baya bile geç kalmışım ama.. yaşlı amcaya aman birşey olmazsın. fakat o yolda bence 5 leon değilde 5 leona benzer araç aralarında oynamış olma ihtimalleri var. zaten o skıştırmada 5 ininde SCW etiketini görmek biraz zor olsa gerek belkide en son gördüğü SCW li ise aha SCW liler kapışıyor olmuştur. yoksa bu sitede genelde faydalanmak ve örnek olunmak için kurulduğu belli..ayrıca istanbul trafiğinde sürekli dolaşırım trafikle oynayan bir LEON'a rastlamadım genelde şekil itibari ile takılıyorlar trafiktekiler sessiz durandan korkacaksın edasıyla sağlam olanlar zaten işlerini en mantıklı ve temiz yollarda çözüyorlar kendilerini tatmin ediyorlardır. Kapışmak diye tabir aracın şöförlerinin birbirlerine güç gösterisi sonucunda gelişir bence ben genelde öyle yaparım yaptığımda oda çok nadirdir. Avrupa yakasında birtek adliyenin ordaki BEYAZ LEON'u biliyorum. birde AVCILAR hacışerifte benim 38 Plaka stikersiz toledom :)
 

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
6 Nis 2011
Mesajlar
2,189
Puanları
0
ya arkadaşlar neden bu eski konular durmadan hortluyo ?
 

Sammet53

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Eyl 2011
Mesajlar
110
Puanları
18
hepsini okudum dayanamadım düşüncemi yazdım. kapatmayı unutuyorlar.
 

igci_01

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Ocak 2010
Mesajlar
4,547
Puanları
113
Oncelikle sorun yasayan kisiden,sorun yasatanlarla ayni stickeri tasiyan biri olarak ozur dilerim ve de konunun tekrar hortlamamasi icin...konu kilit
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt