Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 Mart Cumartesi sabahı Basın Ekspres yolunda SCW stickerli sürücülerin terörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
inanmak zor gerçekten

ama kimse bunlar cıkıp soylesınler

Her ne kadar SCW stickeri gördüyseler bile ben o kişilerin aramızda olmadığını düşünüyorum...Bizim aile de her ne kadar çılgın şöförler olsa da o terbiyesizliği yapacak insan yok aramızda...

Arabamla giderken en korktuğum şey aynısıyla karşılaşmaktır zaten.Ama bunların bu kadar fazla olmaları gerçekten üzücü ki SCW stickeri ile bide bu kadar büyüklerin uyarmalarına rağmen.Buradan olduklarını düşünmek bile istemiyorum aslında ama maalesef Leon kullanıcılarının birçoğu trafiği alt üst ediyo.Çok geçmiş olsun onların kim olduklarınında çıkacağını zannetmiyorum en azından birinin plakasının sonu alınabilseydi bulunurdu.Tekrardan geçmiş olsun abi üzüldüm doğrusu iyiki bişey olmamış adamcağıza.

Abi yolun başında sonunda hiç mobese kamerası yok mu? Talep etsek? Eğer suçlu bizdense ifşa edelim, değilse de kanıt edinmiş oluruz...

valla yollarda scw stickeri olan ve abuk subuk makas atmaya çalışan arabalar görmüştüm de, 4-5 aracın 1 aracı sıkıştırma-oynama hareketlerini görmemiştim..elbet vardır bi sorunları..

arabam dursaydı ben tek araç olarak olabilirdim derdimde leonu satalı 1 yıl olacak ben değilim :)

C.tesi sabah dokuzda 5 leonun birarada olmasi cok ilginc..İsyerim gunesli basinekspres uzerinde..Surekli kullandigim bir yol ve simdiye kadar birak 5 taneyi 2 leonu bile birararada gordugum nadirdir..Birde C.tesi sabah hava bayagi kotuydu..Oyle isleri yapacak adamlarin o saatte kalkip bir araya gelmesi ilginc:confused:

Çok çok geşmiş olsun, benzer şeyler benimde başıma geliyor. Arabayı azcık kaba tabirle faça gören angutlar hemen sıkıştırma, kapışma derdinde. Özellikle bir yere üyeliğin varsa olduğuna zıt davranıyorlar. Hatta birinin plakasını alıp üye olduğu foruma yazmıştım ancak araç sahibi arabasını satmış, sattığı da tanıdık değilmiş. Arkadaşlara katılıyorum özellikle altlarında LEON alan kendilerini porsche, ferrari ye biniyor zannediyorlar. Zaten stickerı vesaireyi kaldırmayı düşünüyordum bu olay üstüne tuz biber oldu. Hatta nacizane şöyle bir öneri sunsam aracımızı satarken sticker'ları söksek, alan kişi de üye olmak istiyorsa, aramıza katılmak istiyorsa zaten 20 mesajdan sonra alabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt