Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 Mart Cumartesi sabahı Basın Ekspres yolunda SCW stickerli sürücülerin terörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.4 tsi ların yan etkileri sanırım, 2 misli paraya aynı motorlu Scirocco alanlar mesela......

son kesti sabotajı o

cezmi abi her sahil buluşmasında dile getiriyor gazlamayın yanlamayın bu stickerı taşıyorsanız efendi olun yada stickerınızı sökün diyor o arkadaşlarda muhtemelen şu an için scw stickerı yok abicim bilmem anlatabildimmi............

valla ben degilim o çetenin içerisinde olan bizimkilerde olması imkansız murat sattı hakan yalovada başka kimse kalmıyo benim bildigim kadarıyla :confused:

ayıp.. insan canıyla kumar oynar mı ? Onuda geçtim Allah korusun, oldu ya sen sağ kaldın ama birde baktın katil olmuşsun.! :rolleyes:

son kesti sabotajı o

cezmi abi her sahil buluşmasında dile getiriyor gazlamayın yanlamayın bu stickerı taşıyorsanız efendi olun yada stickerınızı sökün diyor o arkadaşlarda muhtemelen şu an için scw stickerı yok abicim bilmem anlatabildimmi............

yekta abiye tamamen katılıyorum :eek:key:

Ctesi günü saat 11-11:30 gibide ben geçtim o yoldan.Yani ctesi sabahı 9 da 5 kişi birden tuhaf geldi bana .Sabah sabah...Bir tuhaflık var bence bu işte.1 kişi olsa sticker lı aracını satmış biriside olabılır diyeceğim.Ayrıca abi 5 araç birden aracı kullanan abimizin yaşını hiç mi görmemişler?Sürücüyü göre göre böyle bir şey yapmaları bence kasıtlı.

Kim yaptıysa aramızdan birisi olduğuna ihtimal bile vermek istemiyorum. Sonuçta hergün trafikte ailelerimizde bulunuyor. Oynaşmak isteyen piste çıksın, trafiğe kapalı alana gitsin kimle istiyosa kapışsın. :mad:

iki araba birbirini gördümü iki tarafda gaza geliyo belki kasti bişey yapmamışlardır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt