Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.5 yaylar takıldı :)

hayırlı olsun efe....önünde bizim gibi örnekler varken gittin yine 3,5 aldın... :) şuan mesela önü biraz daha indirmenin yollarını arıyorum desem?? 5 bile kesmiyo zamanla...

Araç süper indi sahiden Efe :D
Emre'nin parayı vermemişsin bide aklında olsun.

yanında benı tası olur.

kanka walla ısıttırmayı bile düşündüm ama sonradan takılan spor yaylara ısıtma pek sağlıklı olmuyomuş ztn üretim yüksek ısılarda gerçekleştiği için 'nam' denilen bişey varmış,amortisör sertleştirme sanırım...onu araştırıyorum

kanka walla ısıttırmayı bile düşündüm ama sonradan takılan spor yaylara ısıtma pek sağlıklı olmuyomuş ztn üretim yüksek ısılarda gerçekleştiği için 'nam' denilen bişey varmış,amortisör sertleştirme sanırım...onu araştırıyorum

nam amortısor yapıyo ama cok yapmıcan ya bende arakları yapıcam sanırım o dedıgınden:=

mert yarın yerindemisin ? çayını içmeye gelecem

hayırlı olsun efe....önünde bizim gibi örnekler varken gittin yine 3,5 aldın... :) şuan mesela önü biraz daha indirmenin yollarını arıyorum desem?? 5 bile kesmiyo zamanla...

abartma mert popon yerdemi gideceksin zaten aracın yere yapışık gidiyor...
ayrıca hayırlı olsun efe kardeşim güle güle kullan..

Geri
Üst Alt