Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.5 vogtlandlardan önce ve sonra :)

Efe

Kayıtlı Üye
2009 1.6 MPI Leon Stylance

NOT: İlk resimde dikkatli bakılmadıkca lastik-çamurluk arası fark belli olmuyo..

Önce

Sonra

Jantların çok kötü seçim dostum. Arabana hiç yakışmamış ne kadar yakın olursa olsun.

Sanırım 3,5 üzerine bir 3,5 daha koyman lazım. Hiç düşmemiş, hani yaylar otursun deriz ama yinede yüksek bence.

Öncesi sanki jeep gibiymiş.Siyah jant kırmızı araca yakıştıramıyorum benim araçta seninkiyle aynı renk.Farklı bi renk olacaksa jant bence kırmızı araca beyaz boyalı jant gider.Tabi zevkler tartışılmaz güle güle kullan.

ilk fotoda nası belli olmuyo ya.. :D :D

yaylar yeniyse biraz daha iner ama çok değil tabii..

Sanırım 3,5 üzerine bir 3,5 daha koyman lazım. Hiç düşmemiş, hani yaylar otursun deriz ama yinede yüksek bence.

5lik takmayı çok isterdim ama oturduğum yerin yolları rezalet :( leonlar için 4lük yay olsa çok iyi olur aslında 5 - 3.5 arası gayet makul bi düşüş olur oda coiloverla sağlanır ancak

Bu aracın hakkı 5cm :)

bu arabanın hakkı 5 elbette ama oturduğum yerin yollarında 3.5 en iyisi..

Öncesi sanki jeep gibiymiş.Siyah jant kırmızı araca yakıştıramıyorum benim araçta seninkiyle aynı renk.Farklı bi renk olacaksa jant bence kırmızı araca beyaz boyalı jant gider.Tabi zevkler tartışılmaz güle güle kullan.

teşekkürler

Jantların çok kötü seçim dostum. Arabana hiç yakışmamış ne kadar yakın olursa olsun.

jantlar arabaya yakıştı kirli olduğundan kötü görünüyo olabilir ama gayet güzel bi şekilde uydu arabaya..

efe be harbi arabanın hakkı -5 ha :D bak hafta sonu 3.5 ları satıp -5 coil exlere geçiş yapıorum :)

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:59 ----------

sen bizim caddeyi görsen oturur ağlarsın demek ki :D

Geri
Üst Alt