Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.5 luk mu yoksa 5 lik mi yay taktırsam

Burda yani forumda herkez -5 - 5 diyor tamamda bende düşünüyorum yay ama bizler malesef zaman zaman 5 kişi arabaya biniyoruz ve bagajda dolu anlıycanız -3.5 bile taktırmakta düşünüyoruz...

Hani arabamızda hep +1 olsak problem yok...

Seat'ın kendi aksesuar kataloğunda 3.5 yay var Serkan abi onlar 3.5 Seat Sport..

kırmızı turuncu gibi de rengi var..

461227208_buyuk.jpg

Ben serviste bunlardan taktırdım aracı alırken , Fazlasıyla memnunum stabilize yollarda bi problem çekmedim , iyi de oturdu araba, fotoları en kısa zamanda paylaşırım.

3,5 luk oluyo galiba bunlar.

---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

3,5 demişsiniz zaten :)

Ben serviste bunlardan taktırdım aracı alırken , Fazlasıyla memnunum stabilize yollarda bi problem çekmedim , iyi de oturdu araba, fotoları en kısa zamanda paylaşırım.

3,5 luk oluyo galiba bunlar.

---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

3,5 demişsiniz zaten :)

Dou eibah ve seat sport ayrımı yoksa seatsportunkide eibah marka yaymı serviste 3.5 var tek seçenek olarak herhalde bide ne kadara taktırdın..?

her zaman söylüyorum 3,5 la zaman kaybetmişim, kesinlikle -5 :)

her zaman söylüyorum 3,5 la zaman kaybetmişim, kesinlikle -5 :)

Ozan biz ailecek bindigimizde(5 kişi) yani kilolu olarak sıkıntı olur diye düşünüyorum yoksa ben ve yanımdaki koltugada +1 kişi olsam hiç problem degil......

Dou eibah ve seat sport ayrımı yoksa seatsportunkide eibah marka yaymı serviste 3.5 var tek seçenek olarak herhalde bide ne kadara taktırdın..?

Abi kutusunda da yayların üstünde de , eibach seat sport yazıyo.
sadece seat lara özel olarak üretim galiba. Tek seçenek 3,5mm var.

avek'ten aracı alırken taktırdım. 500 TL. İşçiliğe de ayrı para çıkarıyolardı, bi zahmet onuda almayın dedim..

Videodan kestim fotoyu, daha düzgün bi foto koycam önümüzdeki günlerde.
1zl7hba.jpg

---------- Post added at 02:16 ---------- Previous post was at 02:12 ----------

Bide 5 kişi bindik araca bi kaç tane bayaa yüksek engelden yavaşca geçtim ve hiç bi sıkıntı olmadı. Arkadaşım 5mm lik kullanıyo , bi sokak arasına falan girdiğimizde orası burası vurmasın diye, dansöz gibi bi sağ bi sol yapmak zorunda kalıyo , 1 dk lık yol oluyo 5 dk... Stres oluyorum :D

Böyle bişey var mı ya :)
Dışarıdan Leon için Eibach alınıyo 300TL'nin altına, servis Seat Sport adı altında satıyo 500TL'ye. Gidipde servisten alanların düşüncesine saygı duyuyorum yanlış anlaşılmasın :)

Geri
Üst Alt