Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.5 &4 & 5 lik yay yardım

aracın leon ise -5 başka arama

ustunde orj jant oldugundan altını vurma korkusu var?

Büyük jant alırken ince yanak lastik alıyosun ve lastik çapın ve dönme çapı değişmiyor yani ikisini yanyana koydugunda en fazla yanagı 5 mm fazla seçsen bile fark olmaz, o yüzden sürtecek kadarsa ikisindede aynı olur, diğer yandan araç kullandığın yerde yollarda sorun yoksa 5mm tercih edebilirisin

Büyük jant alırken ince yanak lastik alıyosun ve lastik çapın ve dönme çapı değişmiyor yani ikisini yanyana koydugunda en fazla yanagı 5 mm fazla seçsen bile fark olmaz, o yüzden sürtecek kadarsa ikisindede aynı olur, diğer yandan araç kullandığın yerde yollarda sorun yoksa 5mm tercih edebilirisin

40 mm almayı dusunuom 2 sının ortası

1cm için -4 takmam ben olsam bende - 5 var ve çokta güzel

Hiç düşünmeden 5 lik tak, ben 5 lik kullanıyorum birşey olduğuda yok.

Emre'nin 1.4 TSI'da 18 jant ve 5'lik yay vardı. Görüntü süper oluyo. Üyelerden EMRE_KAAN_ALPTEKIN diye ararsan üye albümünde aracının resimleri var. 3.5'luk yay ön tarafı azıcık indirmeye yarıyo başka hiçbir işe yaramıyo. 3.5 alanların çoğu zaten bir süre sonra satıp 5'lik takıyo.

Bendeki koni marka yaylarda kutunun üstünde 4cm. yazıyodu ama bende önümüzdeki sene 5lik takıcam hiç düşünmeden 5lik tak iki sefer masraf etme bizim gibi:)

Geri
Üst Alt