Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

225/40/18 Lastik alıcam önerileriniz ?

mehmet adrenalinin nesi var ben kullanıyorum ve gayet memnunum ama tecrübeler önemlidir genede bilmek isterim birdahaki aracıma yada buna farketmez lastik değiştirirsem onu alayım adrenalin hem ıslak hemde kuruda ısındıktan sonra çok güzel yol tutuyor bunu biliyorum gerçi nekadar zorlayabilirim leonla oda ayrı bir konu sert bir lastik ve yanakları sertleştirilmiş olduğu için ayrıca öyle çabukta balon yapan bir lastik değil

Adrenalın ıcın cok kotu dıyen var cok ıyı dıyen var cok cabuk bıtıyor dıyen var bende tam anlayamadım karasız kaldım bu lastık ıcın potenza s001 aldım hemde tanıdıgım bır abımden cok uygun fıyatla cok uygun sartlarda aldım cok cokta memnunum.Bu soguk havalarda ve yagmurda su ana kadar tek bır sıkıntı yaratmadı.Eskı kullandıgım potenza s03 pp lastıklerımden bıle daha ıyı s-03 ıle gırdıgım cıktıgım vırajlara su an kuru ve ıslakta daha hızlı olarak gırıp cıkabılıyorum s-03 gore cok sessız bır lastık ıntte bıraz arastırdım memnun olmayan kullanıcı yok gıbı.
http://www.bridgestone.com.tr/urunler/potenza/

ben geçen hafta 205-40-17 ebatlarında 4 adet lastik aldım. 10 taksit 560 liraya. markası maxxis victra. gayet güzel lastikler.

Geri
Üst Alt