Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!!22.000 tl cıvarlarında araç arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seçenek çok. benim önerim 05 06 fln eski kasa civic. ls es farketmez.

05 06 ların fıyatlar ucmus gıtmıs ya abarmıslar bende en sevdıgım kasa ama 24 den assagı yok

Elinde seat bayragı bizim şeker punto munto arıyor...:D

insıgnıa super laet ya bayılıorum bende

1,6 180 hp cok farklı bır alet flexrıde sase sıstemı var cok delı bır makıne 1,8 honda bır kalkısta yanımdaydı daha sonra kayboldu ne alırsan al bence turbo olsun bambaska bır olay

veyronun ımalat asamalarını ızlemenı tavsıye ederım gercekten guzel alet 400 km/h yap 1,6 aracı garaja ceker gıbı daha sonra garaja cek yıne kontagı cevır kullan

Hocam performans istiyorum diyorsan birşey diyemem ama gidipte 2005 2006 kütük gibi bir honda alana kadar "mazda 3 1.6 dynamic sedan" al keyfini çıkar, hele birde hızlı kırmızı alırsan herkes dönüp bakar ne zaman hava güneşli olsa. Donanım olarak araçta ESP, ABS, 8 hava yastığı, 6'lı CD changer ve sunroof standart. Yol tutuş desen zaten sürdükçe arabaya aşık olursun. Yetkili serviste herdaim ucuza hizmet alırsın. Benim için tek eksiği 1.6 atmosferik motor olmasıydı. 2004 - 2005 model 70-80bindekileri 22-24 arası bulman mümkün olacaktır. Bu alternatifi de mutlaka düşün derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt