Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

21.03.10 Club Lale Otel Sapanca Mangal Organizasyonu / Detaylı Bilgi ve Aktiviteler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
organızasyon için teşekkürler. Guzel bı gundu. ankara ekıbı sorunsuzca vardı. Dıger organızyonlarda gorusmek dılegıyle

helal olsun valla kıskandım :) sabırsızlıkla fotoları beklıyorum

Evet SCW olarak yine 10 numara biorganizasyon yaptık gelen ve emegi geçen herkese çok teşekkürler...

İnşallah bundan sonra daha güzel organizasyonlarda yollara lastiklerimizi SCW olarak kazırız...

Unutmadan istanbulda her hafta biyerde buluşucaz arkadaşlar...

bence de buluşalım Engin abi..
havalar da iyi gider artık herhalde hem de..

ben varım ama aksam saatı olması sartıylaa:D:D
Bu arada gercekten organizasyonda emegı gecen herkese cok ama cok tesekkurler guzel bir gundu.Artık yazda gelıyor bu tarz organızasyonları daha sık yapmamız lazım.

Tebrikler SCW ye.Güzel bir organizasyon olmuş.

emeği geçen herkesin eline sağlık.çok teşekkür ederim.çok güzel bir orgasnisazyondu.özellikle yönetimimize ve serbay kardeşime ayrıyetten teşekkürü bir borç bilirim.
EN BÜYÜK SCW BAŞKA BÜYÜK YOK...:D

Varolsun SCW... Kahrolsun.... şey :D

Ne demek arkadaşlar gelenin ayaklarına sağlık çok güzel bir gündü. Yine hep birlikte SCW olarak daha güzel organizasyonlara el atacağız.

serbay bundan güzeli olurmu acaba :) Bakalım daha guzellerini bekliyoruz tabi daha kalabalık ankara hariç kimse ile tanısamadan geldım makedonyaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt