Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2020 Yeni Leon Tanıtılıyor...

Tarraco'nun görüntüsünden az çok yeni Leon'un da nasıl gözükeceği belli aslında ve bence şu anki kasaya göre sportif ve hırçın duruşdan ödün verilmiş bir yeni Leon geliyor. Beni çok da heyecanlandırmıyor maalesef.

Aydınlatmada full led kullanan ilk marka diye biliyorum. Bunu geliştirerek ön plana çıkarması normal bence. Merakla 28 Ocağı bekleyeceğiz...

Umarım sonu i30 a benzemez. Değişen kasa sonrası kayboldu gitti. Kamuflaj olan görsellerde yeni Leon bana kötü gibi geldi. Açılınca göreceğiz artık.

Valla 200 papel uzeri olacaksa yollarda yeni leonu pek gorebilecegimizi sanmiyorum bu gidisle. Mk3 efsane kasa olacak..

Son düzenleme:
aracın ön farlarını maserati ghiblinin farlarını ters çevirmişler gibi geldi bana
ama arka taraftaki iki stop arasındaki led stop hoşuma gitti açıkçası.

Geri
Üst Alt