Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2020 sıfır ateca

Arkada oturanların emniyet kemeri takıp takmadığıyla ilgili bilgilendirme. İsterseniz kullanım kılavuzuna biraz göz gezdirin, yeni araç alınca genelde atlanıyor ama faydalı bilgiler içerebiliyor.

Şöyleki fullink hiçbir zaman hayalet ekrana yansımaz.
Hayalet ekranda navigasyon için mib2 ünite lazım. Yeni ateca da mib 3 galiba. Mib 2 1000€ civarında türkiyede satıyorlar. Mib 3 cihazı şuan bulmak zor olur gibi, daha yeni çıktı çünkü.
Yurt dışından getirtirsenizde crackletmeniz gerek.
Türkiyede canlı trafik verisi de gelmiyor.
Fullink de gayet yeterli olur navigasyon için.

Hocam selam,

Yeni ateca’da mib 3’mu geliyor unite ?

Selamın aleyküm arkadaşlar, aracımı 4 gün önce izmir bornova seat bayisinden sıfır olarak teslim aldım. Aracımda cam tavan opsiyonu var sadece , önde front assist olduğundan ön park sensörü tercih etmedim. Bu araçtan önce 2019 golf highline vardı onda hem önde hemde arkada park sensörü vardı rde golfte manevra frenleme vardı gidince otomatik el fremi çekiyordu bu atecamda ise sadece arkada park sensörü var acaba manevra frenleme varmıdır bilenler yazarsa sevinirim,saygılar.
öncelikle aracınız hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. front assist ile ön park sensörü bambaşka şeyler manevra frenleme sistemi için ön ve arka park sensörleri gerekiyor. front assist acc icin ve 30 km altı hizlarda ani gelişen durumlar için bi acil frenleme sistemi ama park ederken fazla yanaștığımda beni durdursun diye düşünüyor iseniz onu yapmaz bilginiz olsun.

öncelikle aracınız hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. front assist ile ön park sensörü bambaşka şeyler manevra frenleme sistemi için ön ve arka park sensörleri gerekiyor. front assist acc icin ve 30 km altı hizlarda ani gelişen durumlar için bi acil frenleme sistemi ama park ederken fazla yanaștığımda beni durdursun diye düşünüyor iseniz onu yapmaz bilginiz olsun.

skoda scala da sadece arka park sensörü o araçta varda o yüzden sormuştjm yanıtınız için teşekkür ederim.

skoda scala da sadece arka park sensörü o araçta varda o yüzden sormuştjm yanıtınız için teşekkür ederim.
Hayırlı olsun aracınız bende 2020 excellence plus var. Ön ve arka sensör var park etme esnasında kendisi otomatik fren yapıp aracı durduruyor engele karşı. Trafikte seyir ederken ise sana uyarı veriyor eğer hızın belli bir limit altında ise kendi duruyor.

Hayırlı olsun aracınız bende 2020 excellence plus var. Ön ve arka sensör var park etme esnasında kendisi otomatik fren yapıp aracı durduruyor engele karşı. Trafikte seyir ederken ise sana uyarı veriyor eğer hızın belli bir limit altında ise kendi duruyor.

Front assist benim araçtata var bildiğim kadarıyla yeni modellerde fr ve xperiance oluyor benimki xperiance ama yeni araçlara koymamışlar 2016 modellerde standart maalesef mtv den dolayı bu tür donanımları opsiyon ekletiyorlar yanıtınız için teşekkürler

Front assist benim araçtata var bildiğim kadarıyla yeni modellerde fr ve xperiance oluyor benimki xperiance ama yeni araçlara koymamışlar 2016 modellerde standart maalesef mtv den dolayı bu tür donanımları opsiyon ekletiyorlar yanıtınız için teşekkürler

Yanıtınız için teşekkürler

Geri
Üst Alt