Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2020 Leon Mib 2 Harman Unite Yardim

Orkuncanatak

Kayıtlı Üye
Merhabalar 2020 mk3.5 leon 1.5 ecotsi fr dsg aracim var aracima mib 2 taktirdik hayalette navigasyon ve diger ozellikler gelsin diye yanliz taktiktan sonra ambiyans aydinlatma kisminda ayak aydinlatma isik siddeti ve kapi ambihanlasi icin olan 2 bolum vardi simdi onlar yok toplam olarak geciyor ve ayri ayri isik siddetini ayarlayamiyorum hepsi bir yerden azalip cogaliyor konu hakkinda bilgisi olan varmidir daha once basina gelen varmidir ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba. Ekrandan ışık ayarlarını fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Eğer düzelmezse kapılardaki ayarı ayrı olarak yapmayı sağlayan kodlama kontrol edilebilir.

Merhabalar 2020 mk3.5 leon 1.5 ecotsi fr dsg aracim var aracima mib 2 taktirdik hayalette navigasyon ve diger ozellikler gelsin diye yanliz taktiktan sonra ambiyans aydinlatma kisminda ayak aydinlatma isik siddeti ve kapi ambihanlasi icin olan 2 bolum vardi simdi onlar yok toplam olarak geciyor ve ayri ayri isik siddetini ayarlayamiyorum hepsi bir yerden azalip cogaliyor konu hakkinda bilgisi olan varmidir daha once basina gelen varmidir ?

Ne kadara yaptırdınız hocam?

Multi medya içinde kodlamaya bakılması gerekir mib2 aracın kendi özelliklerine göre ayarlanıyor o şekilde hiç sorunsuz kullanım sağlıyor

Geri
Üst Alt