Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2019 far iz sorunu

turan55

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar sıfır araç far sorunu kronikmiş servise götürdüm ama servis bana resmini çekip ispanyadakilerin görmesi ordan gelen yanıt ile değişim olabilirmiş böyle birşey başına gelen var mı

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1578288571234.jpg
    FB_IMG_1578288571234.jpg
    65.3 KB · Görüntüleme: 164
Buzlanma başlamış farda, hemen hemen tüm vw grubu araçlarda kroniktir bu sorun

çözüm nedir hocam garanti değişim yapr mı yada dışarda yapılıyor mu

Arabanın garantisi devam ediyorsa yapılır, yoksa 150 TL ye far temizleme yapılıyor, benim aracımda da buzlanma vardı ben yaptırdım

Bendeki de bu şekildeydi
1pQWnN.jpg

Yaptırdıktan sonra;
dLydqD.jpg

Merhaba arkadaşlar sıfır araç far sorunu kronikmiş servise götürdüm ama servis bana resmini çekip ispanyadakilerin görmesi ordan gelen yanıt ile değişim olabilirmiş böyle birşey başına gelen var mı

Geçmiş olsun muhtemel ilk başta farın alt kısmına hava deliği açılacak bir süre sizi başlarından salacaklar bu durum 2013 model den bu yana olan bir durum ve sorunu değiştirmek ile de tam olarak çözemiyorlar
Trakya da bir arkadaşın 4-5 defa far değişmişti ama sorun düzelmemişti

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Maalesef aynı sorun benim 2017 fr Leon aracımda da mevcut. Sizin yüklediğiniz görseldeki gibi kılcallanma şeklinde. Sanırım krıonik bir problem.

Bu durumla karşılaşmamak için farlara ppf folyo yaptırsak yararlı olur mu? Aramızda farlara ppf folyo yaptıran var mı? Ben yaptırmayı düşünüyorum ama emin olamadım. Ampullerin ısısı, güneş ışığı vs. folyoyu sarartır mı? Ve ya ilerde söktürmek istesek fara yapışma durumları felan olur mu?

Ne işlem yaptırdınız ne kadar ücret verdiniz çok iyi olmuş
Far temizleme yaptırdım, kloroform ile kaplama yapiyorlar fabrika çıkışı gibi oluyor far. 150 TL ye yaptırmıştım ben. Ama bu yöntem yayıldı baya 100 TL ye yapanida gördüm. Zahmetli bir iş ama 2-2.5 saat sürüyor rahat

Geri
Üst Alt