Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU 2018 ÇEKİLİŞ SONUÇLARI!!!

Yeni farkettim çekiliş sonucunu.. Bu ara çok aktif olamıyorum ne yazık ki :) SCW döktürmüş yine. Allah muhabbetimizi ve birliğimizi daim etsin dostlar... Hayırlı seneler olsun. :)

Şaka oldugunu bi sen biliyosun bi allah hibe ediyorum ne demek ? Uslubun yanlış bikere kardeşim... kardeşim kelimesi gayet yerinde bir kelime burda herkese yetişmeye çalısıyoruz nihayetinde bizlerde insanız unutmuş,gözden kaçmış olabilir msjını atarsın yönetici arkadaşlar şuan oldugu gibi gerekeni yapar! Sonuçta bu çekilişi sizler için yapıyoruz vermeyecegimiz hediyenin niye çekilişini yapalım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
bak kelimelerin altını çizerek yazıyorum. ben her ne olursa olsun bir hediyenin peşinde koşmam sadece geçen yıl ulaşmayınca arkadaşınız bana mesaj atın dedi attım yine ulaşmadı sonra bıraktım ikinci kez yazmadım sormadım şimdi basit bir espiri yaptık yok hibe yok yalandan yere düzenlemiyoruz gerek yok bu sözlere...sizi zan altında bırakmak gibi düşüncem aklımın ucundan geçmedi yani yalandan yere çekiliş yapıyorsunuz gibi birşey düşünmedim artı hibe ediyorum kelimesinin bir zararı olmaz rahat ol mevzu olan ev araba değil küçük bir hediye..

bak kelimelerin altını çizerek yazıyorum. ben her ne olursa olsun bir hediyenin peşinde koşmam sadece geçen yıl ulaşmayınca arkadaşınız bana mesaj atın dedi attım yine ulaşmadı sonra bıraktım ikinci kez yazmadım sormadım şimdi basit bir espiri yaptık yok hibe yok yalandan yere düzenlemiyoruz gerek yok bu sözlere...sizi zan altında bırakmak gibi düşüncem aklımın ucundan geçmedi yani yalandan yere çekiliş yapıyorsunuz gibi birşey düşünmedim artı hibe ediyorum kelimesinin bir zararı olmaz rahat ol mevzu olan ev araba değil küçük bir hediye..

Eyvallah kardeşim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kazanan arkadaşları kutluyorum.. hediyelerini güle güle kullansınlar. Artık yeni tur yeni şans bize de ne diyelim :)))

35CF32F1-6E67-4F21-9D8A-A91C626B5586.jpeg
[doublepost=1516279672,1516279596][/doublepost]Güzel düşüncenizden ve güzel hediyenizden dolayı SCW ailesine çok teşekkür ederim elinize sağlık...
[doublepost=1516279842][/doublepost]Mehmet bey ilginizden dolayı ayrıca size çok teşekkür ederim çok sağolun.

Geri
Üst Alt