Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 TDI DSG Leon Kızdırma bujisi

Mesci

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım 2017 1.6 TDI DSG Leon araç sarı motor arıza lambası yaktı makineye taktırdım kızdırma bujisimi ne varmıs(3. Bujide diyorlar) ondan gösterdi hatayı orjinali ile değiştirdim (yaklaşık bin lira tek buji) sonra arızayı sildirdim ama tekrar yaktı yine bildirdim tekrar yaktı şuan yanıyor bu durumu yaşayan bilgisi olan yardım edebilir mi acaba usta kompresör testine sokarkz olmadı motoru indiririz falan dedi en son.

Arkadaşlar aracım 2017 1.6 TDI DSG Leon araç sarı motor arıza lambası yaktı makineye taktırdım kızdırma bujisimi ne varmıs(3. Bujide diyorlar) ondan gösterdi hatayı orjinali ile değiştirdim (yaklaşık bin lira tek buji) sonra arızayı sildirdim ama tekrar yaktı yine bildirdim tekrar yaktı şuan yanıyor bu durumu yaşayan bilgisi olan yardım edebilir mi acaba usta kompresör testine sokarkz olmadı motoru indiririz falan dedi en son.
O değiştiğiniz parça sadece buji değil aynı zamanda motor içi basınç müşürü diye de geçer.. o yüzden parça o kadar pahalı...
Eğer arıza yine aynı parçayı gosteriyor ise.. bujinin arkasına geçen tesisatina baktırın orda bir temassizlik vardır.. arızayı insan verir

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt