Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Trafiğe Çıkışlı Hatasız-Boyasız-Tramersiz 40.000 KMde Seat Ibıza'mı satıyorum

erendmn

Kayıtlı Üye
Üst modele geçmek istediğim için göz bebeğimi satıyorum..
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...oyasiz-tramersiz-40.000-kmde-886032550/detay/

2015 model 2016 trafiğe çıkışlı
Hatasız Boyasız Tramersiz
Sadece 40.000 KM’de
Kilometre sadece her gün üniversiteye giderken yapılmıştır.
Yakıt cimrisi ; trafiksiz zamanlarda 3.8-4.2 litreleri bile görüyordum. Genel ortalama 5.6-6.5 arası değişiyor.En yoğun trafikte ve iş çıkışı saatinde bile maksimum 7.5 lere çıkıyor. Dizelden daha az yakıyor.
1.0 turbo motoru ile arabanın hafifliği birleşince rakiplerine oranla çok daha atik ve hızlı.
Gözbebeğim gibi baktım arabama.Başka bir araba alacağım için satmak istiyorum.
Kusur olarak sağ arka kapısına boyasız göçük düzeltme yapıldı. Trafik ışıklarında kalkarken arkadaki araba sürtmüştü. Fotoğraflarda mevcut. Eskisinden daha güzel oldu göçük düzeltme .
Bir de eski sahibinden kalma otoparkta sağ ön tarafında hafif bir göçük vardı, öyle almıştım bende . Onu göçük düzeltmeyle yaptırdım.
TRAMER-BOYA kesinlikle yoktur sorgulatabilirsiniz.
Ekstra olarak park ve kısa farlarda Beyaz Led Far vardır . Sarı far ampülü de arabayla verilir.
Kaliperler kırmızı boyalıdır , baya sportif hava katmıştır.
Cam filmi olarak Solarmax vardır . 3M-Lumarr-Solarmax arasında en çok bu tercih ediliyor diye yaptırmıştım.
İç tarafta trimlerin arasında kırmızı şerit vardır ampulsüzdür. İsterseniz devamı da veririm veya sökebilirsiniz.

Gündüz Ledleri ve Arka Stoplar Led fardır.
Muayenesi ve bakımı daha yeni yaptırıldı. 2 yıl süresi var daha muayenesinin.

Yedek anahtarı, kitapçığı , hatta hediye usb’si bile duruyor

Hayırlı satışlar
İkinci el biraz durgun, fiyatta oynamalar yaparak alıcılara ulaşmaya çalışın

Geri
Üst Alt