Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Leon FR Büyük Ekran

oğuzhanusta55

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba;

2016 model LEON FR aracımda en küçük ekrandan var.Ben bunun bir üstünü yani yanlarda 4 tane tuşlu olan ortanca ekranı taktırmak istiyorum.Serviste maliyeti ne olur ? Taktırabilir miyim ? Özelliklerinde bir sorun olur mu (blueetotth kullanma gibi) ?

Arkadaşlar Merhaba;

2016 model LEON FR aracımda en küçük ekrandan var.Ben bunun bir üstünü yani yanlarda 4 tane tuşlu olan ortanca ekranı taktırmak istiyorum.Serviste maliyeti ne olur ? Taktırabilir miyim ? Özelliklerinde bir sorun olur mu (blueetotth kullanma gibi) ?
Android olanlar var ondan taktir..kamera,,navigasyon,,video,,sesli komut sistemi,, vb özellikler geçen internette gezinirken gördüm 4 GB ram li olan vardı muhteşem bir cihaz fiyatida 2200 gibi biseydi..

Android olanlar var ondan taktir..kamera,,navigasyon,,video,,sesli komut sistemi,, vb özellikler geçen internette gezinirken gördüm 4 GB ram li olan vardı muhteşem bir cihaz fiyatida 2200 gibi biseydi..

Onlar özellik olarak güzel ama görünüş olarak orjinali gibi pek güzel durmuyor.Ben orjinalini taktırabilir miyim ? Fiyatı ne kadara mal olur bir bilginiz var mı ?

SEAT LEON NEW MULTİMEDYA NAVİGASYON NAVİMEX 5537 ANDROİD 9.0. DVD 2.580,00 TL yerine 2.464,00 TL
Çokta eğreti durmamış güzel bir cihaz..diğer türlü 4 tuşlu teyp alsan bile torpido içindeki ünite ninde beraber olmasına dikkat et bazı sitelerde satıyorlar çıkma ama sadece ekran var ünite yok..diyelim buldun takınca çalışmaz şifre ister..kirdirman gerekir iyice araştır öyle bak..

Çokta eğreti durmamış güzel bir cihaz..diğer türlü 4 tuşlu teyp alsan bile torpido içindeki ünite ninde beraber olmasına dikkat et bazı sitelerde satıyorlar çıkma ama sadece ekran var ünite yok..diyelim buldun takınca çalışmaz şifre ister..kirdirman gerekir iyice araştır öyle bak..

Teşekkürler.Ben dışarıdan almak yerine serviste yaptırmak isterim ünitesiyle beraber servis de satılıyor mu bu konuda bilginiz var mı bugün ümraniye de ki kayadibi otomotive gittim kapalıydı

serviste yaptırman için ciddi külfetler ödersiniz birde torpido değişmesi gerekiyor eğer orjinal ekran istiyorsanız çünkü torpidoda beyin gerekiyor ben bir ara yaptırmayı düşündüm torpido ekran beyin set olarak ikinci el satanlar vardı 4-5 bin istiyorlar diye yaptırmaktan vazgeçtim ekranı büyütmek istiyorsanız bencede 1-2 bin verip dısardan almanız mantıklı .

servıs malıyetı yuksek cıkacaktır takrıben 3 bın tl cıvarı klıma menfez cıtası ıle beraber değiştiriyorlar diye biliyorum bu ıslemı yaptırırken full lınk özellıgını de actırırsanız androıd ya da ıos ısletım sıstemlı telefon vs cıhazlarınıda bağlayabılır goruntu alabılırsınız gıne de sası numaranızla bı dogusu aramanızı tavsıye ederım

Facebook da biri bu 6,5 inçlik olanı 2.200 TL den bırakıyor benim istediğim model bu full link vs gerekmiyor.Tek Bluetooth kullanıyorum.Sizce alınır mi bu fiyata ? Montaj da sıkıntı olur mu ?

Geri
Üst Alt