Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Ibiza için kolçak

Tekzen'den 20liraya halı bandı ve 25liraya içinde her biri 2kg taşıma kapasitesili 10 tane bulunan çift taraflı bant aldım. Halı bandını hem kolçağın iç tarafına hem de kolçağın konsolla temas edeceği yere yapıştırdım iki bandın arasına bir tarafa 5 diğer tarafa 5 tane olmak üzere 10 bandıda koydum. Oldukça sağlam oldu. Kolçağın üstüne çöktüğümde ne ses var ne oynama. Şanlıurfa sıcağında bantlar kuvvetini kaybetmezse sorun olmaz gibi görünüyor. Telefonun tarayıcısından fotoğraf ekleyemiyorum. Nasıl eklendiği anlatabilen olursa fotoğrafta paylaşırım.

Ben aracıma omsa line dan aldim. Internet sitesinden bakalirsiniz. Araca uyumlu bir koçak. Bardaklığa takılıyor vidalama yok ama şimdiye kadar bir kere bile bir gıcırdama duymadım bence gayet kaliteli ve kullanışlı. Tavsiye ederim..

Ben aracıma omsa line dan aldim. Internet sitesinden bakalirsiniz. Araca uyumlu bir koçak. Bardaklığa takılıyor vidalama yok ama şimdiye kadar bir kere bile bir gıcırdama duymadım bence gayet kaliteli ve kullanışlı. Tavsiye ederim..
Kolçak aldım taktım bugün fotoğrafları paylaşırım, omsaline incelemiştim sadece gıcırdama yapar mı diye emin olamadığım için almamıştım.

Geri
Üst Alt