Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 st Led far karda su aldı

erhank

Kayıtlı Üye
Merhaba

Salı günü İstanbul dan Yoğun yağmurla Eskişehir e gittim, Eskişehir de ise güzel kar yağıyordu. Yaklaşık 3-4 saat park ettiğim yerde yine kar yağışı altında kaldı. İstanbul a dönüş için yola çıktığımda sağ far hatası vermeye başladı. Sinyal ve uzunlar hiç yanmıyor, gündüz ledi arada yolda giderken gelip gidiyor, kısalar yanıyor ama arada onlarda gidip geliyor. Aşağıdaki linkte videosunu da ekledim. Tuzla Kartal Bostancı da yaptırabileceğim, insanı aldatmaya çalışmayan dürüst bir yer biliyormusunuz? Teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Herkese çok teşekkürler. Bugün Bostancı sanayide tanıdığım olan frenci tekno frene gittim. Saolsunlar onların yönlendirmesi ile Emek oto elektirike gittim yine bostancı sanayide. Söktük farı, beynin içine kadar su almış, çok enteresan geldi nası böyle birşey olabiliyor anlamadım. Beyin bozulmş çıkma beyin aldık farı güzelce kuruttuk. Sonra içine hava basarak hava çıkan kısım olduğunu gördük, üst kısmı yanlarıyla beraber komple silikonladık. 350 beyin + 150 işçilik verdim. 600tl den aşağı beyin veren yok oda çıkma. Farcı farın kaportacıya sökülüp takılmasını istiyor 200tl de o. Birde farcının işçiliği 400tl kadar tutuyor. Yarı yarıya maalettim gibi. Umarım bir daha almaz.

Merhaba

Salı günü İstanbul dan Yoğun yağmurla Eskişehir e gittim, Eskişehir de ise güzel kar yağıyordu. Yaklaşık 3-4 saat park ettiğim yerde yine kar yağışı altında kaldı. İstanbul a dönüş için yola çıktığımda sağ far hatası vermeye başladı. Sinyal ve uzunlar hiç yanmıyor, gündüz ledi arada yolda giderken gelip gidiyor, kısalar yanıyor ama arada onlarda gidip geliyor. Aşağıdaki linkte videosunu da ekledim. Tuzla Kartal Bostancı da yaptırabileceğim, insanı aldatmaya çalışmayan dürüst bir yer biliyormusunuz? Teşekkürler.

servis bakımlıysa farda kırık çatlak yoksa farlarda iyi niyete giriyormuş doğuş maslakta gittiğimde sormuştum bu farlar pahalı diyelimki ledi bozuldu ne yapacağız diye aynen ilk başta yazdığımı söyledi servis yetkilisi

Geri
Üst Alt