Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 Model Kia Cee'd Görücüye Çıkıyor ...

Bildiğiniz gibi Audinin Baş tasarımcısı ve ekibi Kia-Hyundai Grubuna geçince sanatlarını konusturmaya basladı :D 2012 yılından sonra çıkmış tüm kia lar da audi izi görebilirz

peter abimiz kia'ya geçdiğinden beri çok güzel işler çıkarıyor ancak teknik aksamı yetersiz bana göre,örneğin otomatik vites seçeneği 4 ileri olarak geliyor,buda yakıt sarfiyatı açısından dezavantaj ayrıca uzakdoğuluların yaptıkları otomobillerde vazgeçemedikleri garip özellikler var,örneğin bagaj açma kolunun koltuğun altında olması gibi buna benzer bir sürü zevksiz ayrıntı var haliyle bunlar aracın şık imajını yerle bir ediyor.Geçen hafta bizim kanalda yeni kia rio'nun testi yayınlandı,bende kullandım iç mekandaki ayrıntılar dışında yolda beni şaşırttı,izlemenizi tavsiye ederim.

bunu ilk defa duyuyorum desene kardeşim o yüzden bu güzel modeller :eek:key:

Tabi canım ilk atağı hundai yaptı bmw nin baş tasarımcısını alarak ilk olarak yeni elentrayı cıkarttı neden okadar güzel oldu neden cok sattı zannediorsun :D kia da boş dururmu yapıştırdı audinin tasarımcısını gerekeni yaptı :D

Tabi canım ilk atağı hundai yaptı bmw nin baş tasarımcısını alarak ilk olarak yeni elentrayı cıkarttı neden okadar güzel oldu neden cok sattı zannediorsun :D kia da boş dururmu yapıştırdı audinin tasarımcısını gerekeni yaptı :D
vayy bee neler dönüyorda haberimiz yok :)

Geri
Üst Alt