Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 Model Kia Cee'd Görücüye Çıkıyor ...

Baksaniza hala Leon sinifindaki en akici hatlara sahip arac..Hatta astra,kia ,hyundai belki biraz iddiali olacak ama focus dahilhepsi birbirine cok benziyor..Bunlar boyle model cikardikca Leonun rakibi ancak yine kendisi olur..
Leon su an benim 58. arabam ve 1,5 sene ile en uzun kullandigim arac..Degistirmeyi dusunuyorum ama su an bmw ve ya audi alacak gucum olmadigi icin her niyetlendigimde leonuma daha cok asik olup zevkle binmeye devam ediyorum..

otomatik vites seçeneği 4 ileri olarak geliyor,buda yakıt sarfiyatı açısından dezavantaj / bir sürü zevksiz ayrıntı var

Hyundai Grubunun yeni kullanmaya başladığı 6 ileri tam otomatik şanzıman var. Fakat her nedense bunu tüm modellerinde kullanmıyorlar, hakikaten eleştiriyi hakeden tuhaf bir durum. "Zevksiz ayrıntı" olayına gelince biraz ağır bir ifade dostum, konuyu bağlamak adına zevkler ve renkler tartışılmaz diyelim :):)

Baksaniza hala Leon sinifindaki en akici hatlara sahip arac..Hatta astra,kia ,hyundai belki biraz iddiali olacak ama focus dahilhepsi birbirine cok benziyor..Bunlar boyle model cikardikca Leonun rakibi ancak yine kendisi olur..
Leon su an benim 58. arabam ve 1,5 sene ile en uzun kullandigim arac..Degistirmeyi dusunuyorum ama su an bmw ve ya audi alacak gucum olmadigi icin her niyetlendigimde leonuma daha cok asik olup zevkle binmeye devam ediyorum..

katılıyorum Erkan abi ya arabayı değiştiriyim diye düşünüyorsun sonra yine Leon'a dönüyorsun :)

Geri
Üst Alt