Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 LEON MULTİMEDYA TAVSİYE ???

Bankacı_Fth

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim. Daha önce konu açıldımı rastgelmedim, açıldıysada kusuruma bakmayın. Araca göre bir multimedya sistemi arıyorum. Kimisi adroid olsun diyor. Kimisi bulaşma çok basit kalıyor arayüzü falan diyor. Ne yapacam bilemedim. Arabaya yakısan aynı zaman cok basit cihaz olmaması ve ses kalitesi olarak iyi bir cihaz almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Marka model ve neden tercih etmem gerektiği konusunda bilgi paylaşır mısınız ? Şimdiden teşekkürler..

valla Leon için değil ama eşimin Peugeot 208'i için Everwox aldım. Cihazın şekil falan güzel, tam uyuyor araca ama çok hızlı değil 2gb ramli olmasına rağmen, google maps falan zaten bir çok android ünitede zaten zorlayarak çalışıyor.

Ben de Headunit Reloaded diye bir uygulama satın aldım, cihazı android auto sunucusu haline getiriyor. Telefonunuzu bizim full linkte olduğu gibi bağlıyorsunuz, bütün uygulamalar telefon üzerinde çalışıyor, sadece GPS konumunu araçtan alıyor ve telefondaki maps/spotify görüntüsünü araç ekranına aktarıyor, aynı zamanda google asistan da normal bir şekilde çalışıyor. Şu anda çok memnun cihazın performansından. Video vs izlemek istiyorsanız onu zaten her türlü cihaz çalıştırabiliyor ama android auto da video izlemek mümkün değil bilginize.

NAVİMEX 9902 ANDROİD 9.0 DVD OEM.
Suan kullandigim bir makine ve cihaz harika

Ben 1400 tlye almistim fakat suan dolardan dolayi 2300 olmus ama birebir leona uyumlu harika bir cihaz

valla Leon için değil ama eşimin Peugeot 208'i için Everwox aldım. Cihazın şekil falan güzel, tam uyuyor araca ama çok hızlı değil 2gb ramli olmasına rağmen, google maps falan zaten bir çok android ünitede zaten zorlayarak çalışıyor.

Ben de Headunit Reloaded diye bir uygulama satın aldım, cihazı android auto sunucusu haline getiriyor. Telefonunuzu bizim full linkte olduğu gibi bağlıyorsunuz, bütün uygulamalar telefon üzerinde çalışıyor, sadece GPS konumunu araçtan alıyor ve telefondaki maps/spotify görüntüsünü araç ekranına aktarıyor, aynı zamanda google asistan da normal bir şekilde çalışıyor. Şu anda çok memnun cihazın performansından. Video vs izlemek istiyorsanız onu zaten her türlü cihaz çalıştırabiliyor ama android auto da video izlemek mümkün değil bilginize.

Açıklamanız için teşekkür ederim beklentimi karşılamak için bu kadar karmaşık gelen bir yol beni zorlar

Valla ben gayet memnunum tum isteklerinizi karsilar tabi fiyat acisindan fazla gelebilir

Açıklamanız için teşekkür ederim beklentimi karşılamak için bu kadar karmaşık gelen bir yol beni zorlar
Karışık değil aslında hocam, Android telefon kullanıyorsanız, playstore'dan 1 tane uygulama satın alıyorsunuz, bunu telefona değil de multimedia'ya kuruyorsunuz, sonrası kendiliğinden çalışıyor zaten :)

Geri
Üst Alt