Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 1.2 leon'um pert oldu yardım....

çok geçmiş olsun hocam gerçekten verilmiş sadakanız varmış :(

Gecmis olsun kimseye bi zarar gelmemesi sevinditici Allah beterinden korusun..

gelen zarar mala gelsin..
geçmiş olsun..

öncelikle geçmiş olsun sizde bir sağlık sorunu olmaması sevindirici

sigorta olayına gelincede aracınızın kaskosunda 1 yıllık yeni değer kklozu var ise aracınızın kaskoda gözüken değerini verirler yoksada 39.900 diyorsın 35-37 arası bir fiyat teklifi gelecektir

çok geçmiş olsun size bişey olmamışya çok şükür gerisi nasıl olsa halledilir.

pert olayı 2 sene önce benimde başımdan geçti.
exper araç perttir raporunu gönderdikten sonra iş sizinle kaşko şirketi asında kalıyo
arkadaşlarında dediği gibi öncelikle poliçenizi iyice inceleyin.
benim şu anki kaskomda grupama ve poliçemde 0 araç kasko yapıldığında
ilk bir yıl pert derecede hasarda müşteriye kasko bedelinin tamamın ödenmesi teminatı vardı.
yanlızca ilk bir yıl için geçerli olan bu ibareyi yeni aldığım aracı kasko yaparken belli bir ücret ilavesi ile ekletmiştim.

sizin kaskonuda böyle bir sözleşme varmıydı yada kasko yaparen budan size bahsettilermi?
eğer böyle bir madde yoksa şirket yetkilisi bir isim sizi arayarak aracınızın 2. el değerinin 34-35 olduğunu
size ödenecek miktarında bu olacağını falan söyleyip sizi ikna etmeye çalışabilir.
kesinlikle kabul etmeyin!!! sizin aracınızın değerini size söyleme hakları yok.
aracın kasko değeri 39 ise 37 den aşağısını kabul etmeyin ve herhangibir hususta anlaşma sağlamadan
hiçbir belgeye de imza atmayın.

tekrar geçmiş olsun...

Geri
Üst Alt