Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Yeni yıl tebrik ve dilekleri

benim ve tüm sevdiklerimin sıkıntılarını 2009' da bırakıp yeni yılda arzu ettiğimiz herşeyin gerçek olmasını diliyorum

Herkese bol kazançlı ve kazasız belasız bir yıl olması dileğiyle

Biz hazırız 2010 nerde kaldın :D

En ama en önemlisi sağlıklı bir yıl olur inşallah. Daha sonra paralı, kazasız iyi bir yıl geçiririz. Herşey 2010' da gönlümüzce olsun...

yeni yıl hepimize sağlık ve bol kazançlı bir yıl getirsin inş.
bekarlara sabır (manuel)
evlilere 2. versin:D:D:D şaka tabi bu krizde 1 tane yeter:D:D:D

2010 yılının herkeze öncelikle sağlık,mutluluk ve huzur getirmesini dliyorum:)
2009 yılı Allahıma şükür çok güzel geçti sağlıma kavuştum 2010 da inş böyle güzel geçer :):)

Keşke dediğiniz bütün güzelliklerin sizlerin olması,bütün hayallerinizin gerçeklesmesi dileğiyle herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım...

ınsallah tum sıkıntılarımız 2009 yılında geride kalır, en huzurlu mutlu ve saglıklı yıl olarak yeni yılımız yerini alır. Herkeze mutlu yıllar

2010 yılında her şey gönlünüzce olsun , mutlu , huzurlu , sağlıklı ve başarılı kazasız belasız bir yıl diliyorum,herkese iyi senelerr

herkesin sevdikleri ile beraber mutlu ve bereketli bir yıl geçirmesini dilerim.

Kavgasız,silahsız,bol kazançlı,sağlıklı,kardeşçe yaşanan nice yıllara.

Geri
Üst Alt