Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Yeni yıl tebrik ve dilekleri

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Sayın SCW üyeleri yeni yıl ve dileklerimizi bir başlık altında toplamak için böyle bir konu açmayı uygun gördüm...

Tüm SCW Ailesine şimdiden mutlu,huzurlu,sağlıklı ve bol kazançlı yıllar diliyorum...

umarım bu yenı yıl 2009 gibi ugursuz olmaz..
mutlu huzurlu saglıklı ve bol paralı bi yıl dilerim herkes için

2010 yılının herkese sağlık mutluluk ve bol kazanç getirmesini dilerim

herkese mutlu bol kazançlı kazasız cezasız yıllar dılerım:D....

şu krizde eski yılla beraber gitsin herkesin ekonomisi düzlsin rabbim herkese sağlıklı mutlu güzel günler versin.

şu krizde eski yılla beraber gitsin herkesin ekonomisi düzlsin rabbim herkese sağlıklı mutlu güzel günler versin.

yükü aldın rahat rahat yazarsın tabi hayırlı olsun:D:D:D

Her şeyden önce sağlık ve huzurlu bir yıl olsun. Kavgası gürültüsü az, neşesi bol yeni çehre ve çevreler kazanabileceğimiz mutlu bir yıl olsun.

2010 dan dileğim.. ''YURTTA SULH CİHANDA SULH''

Aynen ben de Akın abi gibi vatanımızda huzur ve barış ortamı olmasını umuyorum 2010'da.

Ayrıca herkesin de yeni yılının mutlu ve saglıklı geçmesi dileğiyle...

Öncelikle ülkemizin sonsuz bır barış ortamı içinde olmasını diliyorum.Kardeş kavgalarının olmadıgı,şerefsizlerin,bölücülerin olmadıgı bır yıl dılıyorum.
Ailemizdeki herkesinde saglıklı,mutlu,bereketlı bır yıl gecırmesını diliyorum.

Geri
Üst Alt