Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 tdi manuel leon hız sabitleme var mı ?

wigikadir1992

Kayıtlı Üye
2010 tdi manual leon aracımı aldığımda fark kolunu değiştirip resimdeki kola benzer kol taktırdım .

64_copy_1.jpg

Taktırdığımda yazılım atılarak özelliğin aktif olacağı söylendi .
Arabada gerçekten böyle bir özellik var mı pek emin olamadım manuel araç olduğu için . Ayrıca da daha önce hiç hız sabitleyicisi olan bir araç kullanmadığım için sistemin nasıl çalıştığı konusunda bir fikrim yok . Ankarada yazılımı nerede attırabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim .

konfor beyninde o özellik var kolu tedarik edip kullana bilirsiniz

En üsteki çeltiği diğer yöne çekip sol yandaki res+ üst kısmındakine basarsanız devreye girer

Siz deneyin bazı araçlar extra yazılımla açılıyor hız sabitleyicisi bazılarına gerek kalmıyor.
Çalışmazsa serviste kodlama işlemi yaptırırsınız.
Bende açılmadı denedim yazılım gerekli galiba. Ankarada bildiğiniz yer var mı bu iş için?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Siz deneyin bazı araçlar extra yazılımla açılıyor hız sabitleyicisi bazılarına gerek kalmıyor.
Çalışmazsa serviste kodlama işlemi yaptırırsınız.
Bende açılmadı denedim yazılım gerekli galiba. Ankarada bildiğiniz yer var mı bu iş için?

Yazılım değil... Sadece kodlama yapılması gerekli

Geri
Üst Alt