Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 pug verilip bmw alınırmı ?

kesinlikle alınır abi yalnız bu tür aracların özellikle 3 serisinin temizini bulmak zor bir arastır arka tampon camurluk değişmiş bile olabilir belkide hiç sıkıntısı olmaz pejo daha cok değer kaybedicek 4 yasına geldiğinde

düşünmeden alırım peugeot ya binmektense bmw ye binmesi var :) 3.16nın duruşu yeter sadece yaa :) km seni caydırmasın 250K kmye kadar yolu var o arabanın tabi temiz bakılırsa

.16 olsa da sonuçta E90 ben olsam alırdım..

bence bmw de bi sıkıntı yıoksa senin için mantıklı bi takas olur bu seçim

acil satmayı anlarım da acil takaslı ne demek yahu..
bu arabadan kurtulayım yeter mi yani mantık..

dünya turu yapcak o zaman.. :D :D

arkadaşlar araba kırıkkalede sağ arka kapı ve sağ arka çamurlukta boya var.. araç bmw'nin en baz modeli adam kafa kafaya takas için can atıyor.. aracı kullandık 3 kişi rampada araç bayıldı 3.16 motor olarak çok cansız özellikle 110 hp 240 nm tork bir araçtan sonra bana öyle geldi.. ama şu kadarını söyleyim baz modeli olmasa en azından sanroof ve deri olsaydi düşünmeden alırdım aracın duruşu 10 numara ama aracımı satıp ikinci el 2006 2009 arası 320 arıyorum çeverisinde temiz olan varsa haber versin..

Geri
Üst Alt